Крос-кантрі “Кубок Підгорецького маєтку” 2015

 П О Л О Ж Е Н Н Я
про проведення аматорських велосипедних змагань із  крос-кантрі (змагання по пересічній місцевості)
“Кубок Підгорецького маєтку”
на честь Дня Конституції України

  Велосипедні аматорські змагання  мають на меті:

 • популяризацію велосипедного руху та здорового способу життя;
 • розвиток вело спорту на Стрийщині;
 • приємне та цікаве проведення часу;
 • пропагування даної місцевості як зручного місця для відпочинку;
 • надати підприємницям міста і села можливість розширення свого бізнесу (готелі, кафе, сувенірна продукція, вело прокат, вело майстерні, туристичні фірми, зелений туризм, автоперевезення та інше).
 • створити додаткові робочі міста, надати можливість мешканцям Стрия та Стрийщини відкрити свій власний бізнес.
 •  підняти розвиток туризму і показати привабливість нашого міста, залучити додаткові кошти на розвиток Стрийщини  у вигляді податків і інвестицій.
 • створити умови європейськім  партнерам  можливість розвивати спільні проекти, інвестиції у вигляді грандів, обмін туристами.

Організатори: Сектор молоді та спорту Стрийської РДА,  Підгорецька селищна рада, ГО “Вело-Стрий”, Культурно-Просвітницький центр ім. Корнеля Макушинського, ГО Центр розвитку краю,  Інтернет портал «Guru.ua».

Співорганізатор – ГО «Спорт для всіх»

Інформаційні партнери: ТРК «Лан», газета «Рідне поле», газета Фортуна, Інтернет портал «Guru.ua».

Спонсори: Культурно-Просвітницький центр ім. Корнеля Макушинського,  Ресторан ОПАЛ, комплекс «Підгорецький маєток», Сучасна друкарня “Print Stydio, WEB студія – створення та підтримка сайтів, Інтернет портал «Guru.ua»

Час та місце проведення:  5 липня 2015 року, с. Підгірці, Стрийський район, Львівська обл, у відпочинковому комплексі «Підгорецький маєток»

Транспорт:Велосипедом, автомобілем: м. Стрий – автомобільний міст на Моршин – поворот на Дашаву – с. Слобідка – с. Верчани – с. Підгірці, 49.252437, 23.922867 (8 км.)

–        Автобусом: від залізничного вокзалу м. Стрий маршрут в сторону Дашави

–        Потягом: залізничний вокзал Стрий в напрямку Жидачива. Станція Верчани. (2 км. до с. Підгірці).

–        Літаки – поки нема

Джерела фінансування: кошти учасників (благодійні  внески), кошти спонсорів. Кошти перераховуються на офіційний рахунок ГО «Еко-Турист»  (додаток 3) або передаються особисто на місці проведення змагань (з отриманням касового ордера чи через благодійну скриню). (Кошти використовуються виключно на проведення змагань, додаток 4).

Бенефіціари: Громадська організація «Вело-Стрий»

Очікуваний результат:

 • збільшення людей, які будуть користуватися велосипедом
 • популяризація  здорового способу життя та бережного ставлення до навколишнього природного середовища та історичних пам’яток
 • активізація розвитку вело туристичного руху
 • вдосконалення туристичної інфраструктури
 • зростання зацікавленості інвесторів до регіону
 • самоорганізація молоді в вело  екстремальних видах спорту

Умови участі:

Аматорські змагання проводяться по кільцевій крос-кантрійній трасі. (Схема додається). Реєстрація проводиться на місці проведення змагань. (Попередня реєстрація буде на сайті або по телефону).

Кожний учасник повинен мати справний велосипед.  Організатори мають право не допусти до змагань учасника велосипед якого знаходиться в незадовільному технічному стані.

Наявність шолома – обов’язкова. Шолом повинен бути застібнутим/зафіксованим. Розстебнутий шолом загрожує дискваліфікацією.

Організатори не несуть відповідальності перед учасниками за шкоду здоров’ю чи майну, які можуть наступити перед, під час і після велоперегонів. Учасники несуть цивільну і правову відповідальність за всі шкоди, заподіяні третім особам. Учасник не може у будь-якому випадку висувати ніяких юридичних претензій до організаторів. Учасник своїм підписом стверджує, що ознайомлений з правилами велоперегонів.

Всі учасники повинні індивідуально застрахувати своє життя від нещасних випадків.

Кожен учасник і благодійник отримає диплом про участь, а переможці – особисті відзнаки (медалі, подарунки, призи).

Учасники клубу «Вело-Стрий», які не мають особистого велосипеда, можуть безкоштовно використовувати велосипеди (за умови наявності вільного велосипеду), які нам надав благодійник із Італії, стриянин DenisKostelnyuk (підписується договір позички велосипеду)

Інструкція про заходи безпеки при проведенні змагань по кільцевій крос-кантрійній трасі додається.

Розклад змагань:

 • 09:00 – 10:00 заїзд учасників та відпочиваючих
 • 10:00 – 12:00 реєстрація учасників змагань;
 • 11:15 – 12:00 огляд траси;
 • 12:00 старт змагань;
 • 14:00 підбиття підсумків, визначення результатів, нагородження переможців.
 • 09:00 – 18:00 відпочинок на території комплексу «Підгорецький маєток». Спортивні ігри, прогулянки по лісу, екскурсії по палацу Броницьких  та с. Підгірці.

Учасники 1997-2001рр. народження повинні мати довідку від батьків з підписом та свідоцтво про народження (ксерокопію).

ПОЛОЖЕННЯ
про проведенні аматорських змагань та заходи безпеки
по кільцевій крос-кантрійній трасі

I. Загальні положення

1.1. До аматорських спортивних змагань допускаються велосипедисти, якім виповнилося 18 років, вони пройшли інструктаж, не мають протипоказань по здоров’ю.
Особи від 14 до 18 років допускаються тільки за письмовою згодою батьків (опікунів), пройшовши інструктаж, не маючих протипоказань по здоров’ю. Батьки (опікуни) дають письмовий дозвіл на участь у змаганнях дитини (додаток 2).

1.2. Учасники змагань зобов’язані виконувати правила техніки безпеки та умов проведення змагань.

1.3. Учасники змагань повинні мати технічно справні велосипеди, надійні гальма, правильно підібрані шини, цілісну конструкцію рами.

1.4. Учасникам змагань бажано мати спортивну форму та спортивну обув, яка зручна для їзди на велосипеді, захисні окуляри, перчатки, спеціальний захист. Під час перегонів велосипедист повинен бути в застібнутому шоломі.

1.5. Учасники змагань починають  змагання по сигналу (команді) судді змагань або організаторів. Вони виконують всі вказівки суддів або організаторів.

1.6. Вільні від змагань учасники та глядачі повинні знаходитися в спеціально відведеному місці і дотримуватися встановленого порядку.

1.7. Учасники та глядачі, які порушують правила безпеки та поведінки, негайно видаляються з місця проведення змагань.

1.8. Учасники в алкогольному сп’янінні, під наркотичним впливом, стомлені до змагань не допускаються.

1.9. Судді або організатори можуть відмовити в участі у змаганнях любому учаснику, не об’ясняючи причин відмови.

II. Обов’язки організаторів.

2.1. Перевірити трасу для змагань. Переконатися, що нема повалених дерев чи інших перешкод, які могли утворитися.

2.2. Відмітити трасу яскравими стрічками, щоб велосипедисти не відхилялися від маршруту.

2.3. Визначити місця, де будуть знаходитися учасники та глядачі, які не приймають участь у змаганнях.

2.4. Забезпечити контроль на трасі під час перегонів на випадок падіння велосипедистів, травмування. Постійно підтримувати зв’язок з шерифами та суддями.

2.5. Організувати місце для прийому їжи, забезпечити питною водою.

2.6. Організатор залишає за собою право редагувати положення та приймати оперативні заходи під час гонки (до та після), якщо того потребує ситуація. При форс-мажорних обставинах організатор в праві відмінити, припинити чи перенести гонку.

III. Обов’язки учасника змагань.

3.1. Зареєструватись на участь у змаганнях (З собою мати посвідчення особи).

3.2. Отримати інструктаж (ознайомитись), заповнити розписку про ознайомлення з Правилами змагань  та відмову від претензій (Додаток 1).

3.3. Учасники від 14 до 18 років представляють письмову згоду батьків (опікунів) на участь в змаганнях. (З собою мати посвідчення особи).

3.4. Мати справний велосипед, надійні гальма, необхідне обладнання, правильно підібрані шини.

3.5. Бажано мати спеціальний спортивний одяг, обув, перчатки, захисні окуляри. Наявність шолома під час проведення змагань обов’язкова.

3.6. Ознайомитися з трасою. Під час перегонів мати номер на велосипеді та пересуватись по визначеній трасі.

3.7. Учасник, перебуваючи на дистанції, зобов’язаний не перешкоджати обгону більш сильним суперником. У разі проходження будь-яких ділянок траси пішки, спортсмен не повинен створювати перешкоди іншим учасникам заїзду та, по можливості, рухатися по краю траси.

3.8. При виїзді учасника за межі траси, він повинен повернутися на місце перетину розмітки і продовжити рух у межах розміченою траси. В іншому випадку це є підставою для дискваліфікації.

3.9. Знаходження учасника змагань на трасі під час проведення заїздів, що стало перешкодою для інших учасників є підставою для дискваліфікації.

3.10. Неспортивну поведінку під час змагань, виражене в явній неповазі до учасників, суддів і організаторів змагань, є підставою для дискваліфікації.

3.11. При падінні швидко звільняти трасу для інших учасників. У разі неможливості – попередити їх голосом про перешкоду.

3.12. При травмуванні негайно сповіщати про це шерифа, суддів, організаторів для отримання негайної медичної допомоги.

3.13. У вільний час знаходитися в спеціально відведених місцях.

3.14. Не вживати алкоголь, наркотичні речовини. (Порушники негайно відстороняються від змагань).

3.15. При поганому самопочутті припинити гонку, сповістити про це шерифів, суддів, організаторів та отримати необхідну медичну допомогу.

3.16. При виникненні несправності, яка може вплинути на безпеку руху, негайно припинити змагання,  сповістити про це шерифів, суддів, організаторів.

3.17. Слідкувати за своїми речами, велосипедом, обладнанням для недопущення крадіжок. У випадку крадіжки негайно сповістити дільничного та організаторів.(Організатори не несуть відповідальності перед учасниками за зникнення їх речей та велосипедів)

3.18.  При находженні в зоні відпочинку не смітити, не палити багаття в неустановлених місцях.

3.19.Учасники повинні індивідуально застрахувати своє життя від нещасних випадків.

3.20. Учасники повинні мати індивідуальну медичну аптечку з необхідними ліками, перев’язочним матеріалом.

IV. Обов’язки суддів (судді) змагань.

5.1. Суддя повинен переконатися, що всі учасники пройшли інструктаж та розписалися за техніку безпеки.

5.2. Організувати облік учасників, перевірити наявність номерів учасника на велосипеді.

5.3. Організувати старт учасників, вести облік часу, протоколи. Після закінчення змагань підвести результати і оголосити переможців.

5.4. Дискваліфікація учасників проводиться за рішенням головного судді змагань. 

VI. Обов’язки шерифів.

6.1. Мати яскравий одяг (жилети) та бейдж.

6.2.  Знаходитись у визначених місцях і контролювати проходження велосипедистів з відміткою у відомості. Слідкувати, щоб вони знаходилися в застібнутих шоломах.

6.3. У випадку падіння велосипедиста  прийняти міри для звільнення траси. У випадку неможливості –  попередити велосипедистів красним прапорцем, свистком, голосом про небезпеку.

6.4.  По всім нестандартним випадкам, травмуванні учасників  негайно докладати організаторам змагань або суддям.

VII. Обов’язки медичного працівника.

 

7.1. Знаходитися в зоні проведення змагань. Мати відзнаку медичного працівника.

7.2. Мати необхідні ліки та обладнання для надання першої медичної допомоги.

7.3. При необхідності  – оказати першу медичну допомогу учаснику. (Про всі випадки сповіщати організаторів).

7.4. Перевіряти візуально стан здоров’я учасників, при виникненні підозри на алкогольне сп’яніння, наркотичний стан, сильну втому – доповісти організаторам.

7.5. Мати налагоджений зв’язок з швидкою допомогою або черговим автомобілем для доставці учасника в лікувальний заклад у разі потреби.

VIII. Обов’язки чергового міліціонера.

8.1. Знаходитися в місці проведення змагань.

8.2. Наглядати за порядком, при необхідності приймати міри для забезпечення громадського порядку, уникнення бійок, крадіжок.

8.3. На прохання організаторів перевіряти можливі порушення.

8.4. У разі виявлення людей в стані алкогольного чи наркотичного впливу приймати міри згідно з діючим законодавством. (По всім випадкам сповіщати організаторів).

 IX. Спонсори, благодійники, меценати, учасники

9.1.  Інформація про людей, які допомагають (не тільки фінансами) розміщається на рекламних проспектах, розповсюджується в мережі інтернет через сайт, соціальні мережі.

9.2. Благодійники можуть розмістити свою рекламу (банери) в місті проведення змагань.

9.3. Благодійники можуть прийняти участь в нагородженні учасників та висказати  свої побажання.

9.4. Інформація про надану  допомогу постійно буде знаходитися на сайті організації ГО  «Вело-Стрий» www.ecotourist.lviv.ua та інформаційному інтернет-порталі  www.Guru.ua

9.5. Громадські організації можуть розміщувати свою рекламу, якщо вони приймають активну участь в організації заходу як співорганізатори  (по рішенню організаторів).

Додаток № 1

Розписка про ознайомлення з Правилами змагань
та відмову від претензій

Я ____________________________________________________________________________

( ПІБ одного з учасників, а також номер і серія паспорта)

ознайомлений з Правилами проведення велоперегонів «Кубок Підгорецького маєтку», які відбудуться ___ ________ 2015 року та з Правилами техніки безпеки і поведінки на трасі.

Усвідомлюю потенційно можливі шкідливі наслідки для мого життя, здоров’я чи майна у зв’язку з участю у змаганнях, а також несу відповідальність за всю шкоду заподіяну мною своєму життю, здоров’ю та майну чи життю, здоров’ю та майну інших осіб, а також немайнову шкоду.

Я підтверджую, що за станом здоров’я можу брати участь у змаганнях та пройшов відповідне медичне обстеження, яким підтверджується така можливість.

Я відмовляюся в майбутньому від всіх претензій правового характеру до організаторів змагань та інших учасників за будь-яку заподіяну мені фізичну, майнову та немайнову шкоду.

Обов’язкова інформація: Особа, яку слід повідомити в екстрених випадках

Прізвище та ім’я  _________________________________________________________

Адреса ________________________________________Місто_________________Поштовий

індекс ________ Телефон______________________________

 

_______ ___________2015 р.                                             __________________(підпис)

Додаток № 2

Дозвіл батьків (опікунів) на участь у змаганнях учасників

Я____________________________________________________________________

(ПІБ одного з батьків чи опікунів, а також номер і серія паспорта)

даю згоду на участь у велоперегонах «Кубок Підгорецького маєтку», _________________

______________________________________________________________________

(ПІБ учасника)

які відбудуться ____ ___________2015 р.

Ознайомлений(на) з правилами проведення змагань та правилами техніки безпеки. Усвідомлюю потенційно можливі шкідливі наслідки для життя чи здоров’я, у зв’язку з участю у змаганнях, для мого сина (дочки/особи, що перебуває під опікою) та його (її) майна. А також несу відповідальність за всю шкоду заподіяну ним/нею своєму чи інших осіб життю, здоров’ю та майну, а також немайнову шкоду.

Я підтверджую, що мій син (дочка/особа, що перебуває під опікою) за станом здоров’я може брати участь у змаганнях та пройшов (пройшла) відповідне медичне обстеження, яким підтверджується така можливість. Я відмовляюся в майбутньому від всіх претензій правового характеру до організаторів змагань та інших учасників за будь-яку фізичну, майнову та немайнову шкоду заподіяну моєму сину (дочці/особі, що перебуває під опікою).

_____ ___________2015 р.                                          _________________________________

(підпис)

Додаток № 3

Офіційний рахунок

Отримувач: ГО Екологiчно-туристичний просвiтницький центр Здоров’я (скорочено ЕТПЦ ЗДОРОВ’Я ГО).

Рахунок: 2600 1053 8265 69

ЕГРПОУ 39364622

МФО 325321

ЗАХIДНЕ ГРУ ПАТ КБ”ПРИВАТБАНК” М.ЛЬВIВ

Призначення платежу: “Безповоротна фінансова допомога на виконання проекту «Велосипедні змагання  “Кубок Підгорецького маєтку”

ПРЕС-РЕЛІЗ

Проведення любительських велосипедних змагань із крос-кантрі
(змагання по пересічній місцевості) «Кубок Підгорецького маєтку»

В с. Підгірці, Стрийського району. Львівської області будуть проходити змагання крос-кантрі. Цей вид змагань передбачає їзду на велосипеді по пересічній місцевості (траса включає в себе як природні, так і штучні перешкоди.

У 1996 році крос-кантрі (в класичному варіанті, званому олімпійський крос-кантрі (XCO)) стало олімпійським видом спорту (єдина з дисциплін маунтинбайку) . Крос-кантрі в силу своєї доступності і відносно низькою травматичності – найпопулярніша дисципліна у велоспорті .

Мета організації перегонів: популяризація велосипедного руху, здорового способу життя, розвиток туризму в Стрийському районі, створення робочих місць та створення умов для розвитку спільних проектів з європейськими партнерами.

Організаторами заходу виступили: Сектор молоді та спорту Стрийської РДА,  комплекс «Підгорецький маєток», ГО “Вело-Стрий”, Культурно-Просвітницький центр ім. Корнеля Макушинського, ГО Центр розвитку краю,  Інтернет портал «Guru.ua».

До змагань допускаються велосипедисти з 18 років, діти від 14 до 18 років – за письмовою згодою батьків.

В рамках заходу передбачаються змагання, відпочинок на території комплексу «Підгорецький Маєток», спортивні ігри, прогулянки по лісу, екскурсії по палацу Броницьких та с. Підгірці.

Дата і час проведення 5 липня 2015 р.

Транспорт:

–        Велосипедом, автомобілем: м. Стрий – автомобільний міст на Моршин – поворот на Дашаву – с. Слобідка – с. Верчани – с. Підгірці, 49.252437, 23.922867 (8 км.)

–        Автобусом: від залізничного вокзалу маршрут в сторону Дашави

–        Потягом: залізничний вокзал Стрий в напрямку Жидачива. Станція Верчани. (2 км. до с. Підгірці).

Повна інформація, положення на сайті www.ecotourist.lviv.ua  

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ПРОЕКТІ

Любительські велосипедни змаганя із крос-кантрі  (змагання по пересічній місцевості) на  «Кубок Підгорецького маєтку»

В с. Підгірці, Стрийського району. Львівської області будуть проходити змагання крос-кантрі. Цей вид змагань передбачає їзду на велосипеді по пересічній місцевості (траса включає в себе як природні, так і штучні перешкоди.

У 1996 році крос-кантрі (в класичному варіанті, званому олімпійський крос-кантрі (XCO)) стало олімпійським видом спорту (єдина з дисциплін маунтинбайку) . Крос-кантрі в силу своєї доступності і відносно низькою травматичності – найпопулярніша дисципліна у велоспорті .

Мета організації перегонів: популяризація велосипедного руху, здорового способу життя, розвиток туризму в Стрийському районі, створення робочих місць та створення умов для розвитку спільних проектів з європейськими партнерами.

Організаторами заходу виступили: Сектор молоді та спорту Стрийської РДА,  Підгорецька селищна рада, комплекс «Підгорецький маєток», ГО “Вело-Стрий”, Культурно-Просвітницький центр ім. Корнеля Макушинського, ГО Центр розвитку краю,  Інтернет портал «Guru.ua».

В рамках заходу передбачаються змагання, відпочинок на території комплексу «Підгорецький Маєток», спортивні ігри, прогулянки по лісу, екскурсії по палацу Броницьких та с. Підгірці.

Дата і час проведення 5 липня 2015 р. Початок о 10:00.

Зпрошуємо Вас в цей проект. Ви можете прийняти в ньому участь як партнер, спонсор або як учасник.

Ми будемо вдячні за допомогу в реалізації даного проекту. Допомога може виглядати у вигляді благодійного внеску, надання обладнання (у вигляді подарунка або на час проведення заходу – список додається), призів, знижок та іншого для учасників вело перегонів.

На кожних зустрічах, в інформаційних матеріалах, в розсилках ми будемо розповідати про наших партнерів  і спонсорах. Під час проведення змагань ви можете розмістити свою рекламну продукцію, прийняти участь в нагородженні учасників і висказати свої побажання.

Повна інформація, положення на сайті www.ecotourist.lviv.ua