Крос-кантрі Підгірці-2017

ПРОЕКТ

АМАТОРСЬКИ ЗМАГАННЯ З КРОС-КАНТРІ
ім. К.Новака………………..с. Підгірці.
(Проект відбудеться якщо будуть партнери. Слідкуйте за новинами)

ЗМАГАННЯ ПЕРЕНЕСЕНО. 

В рамках 2-го Всесвітнього фестивалю Українських кредитних спілок, фестивалю-конкурсу старовинної української пісні «Крилець, крилець», трьох денного активного відпочинку Таємниці Підгорецького маєтку” вирішено зібрати велосипедистів-туристів та провести аматорські вело-змагання з крос-кантрі.

Організаторами виступили: Сектор молоді та спорту Стрийської РДА,  селищна рада с. Підгірці,  ГО Туристичний Інформаційний Центр Стрия (ТІЦ Стрий), Культурно-Просвітницький центр ім. Корнеля Макушинського,   ГО «Стрий-Ровер-Сіті».

Мета організації перегонів: познайомити Стриян і наших гостей з видатною людиною Стрия ( Казімеж Новак – видатний мандрівник, польській репортер і фотограф, уродженець міста Стрия, перша людини у світі, яка самостійно двічі перетнула Африку на велосипеді), популяризація велосипедного руху, здорового способу життя, розвиток туризму в Стрийському районі, створення робочих місць та умов для розвитку спільних проектів з європейськими партнерами, участь в фестивалі-конкурсі «Крилець, крилець…»

В даний час створюється організаційний комітет по проведенню заходу.

Запрошуємо Вас прийняти участь в організації даного заходу.

Контактна особа – Олександр Сікора тел. 067 5518335

Вся інформація буде розміщена на сайтах www.Stryi-Tur.info www.Velo.Stryi-Tur.info в соціальних мережах.

Ви можете долучитися до нас як виконавець окремих проектів, запропонувати послуги, які можуть зацікавити туристів (хостел, харчування, садиби, інструктор, вело-прокат). Будемо раді волонтерам в організації заходу.

Не відмовимося від фінансової або матеріальної підтримки. Інформація о спонсорах обов’язково розміщається на сайтах і друкованих виданнях. Ми готові надавати допомогу у вело-рекламі ваших послуг.

Директор ТІЦ Стрий                                                      /О. Сікора)


Положення про проведення аматорських змагань
(розробляється)

Подія 2015 року