Крос-кантрі на кубок Козацького двору

Переможці змагань отримують:

1 місце – диплом переможця, кубок від Козацького Двору, сертифікат на 500 грн. від Козацького Двору, сувенірна продукція, подарунки від спонсорів.

2 місце – диплом переможця, подарункова картка від ресторану ПАСТЕЛЬ на 10 порцій вареників, сувенірна продукція, подарунки від спонсорів.

3 місце – диплом переможця, подарункова картка від ресторану ПАСТЕЛЬ на 5 порцій вареників, сувенірна продукція, подарунки від спонсорів.

1.Загальні положення

Мета і завдання перегонів -пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних результатів.

2.Місце проведення: Козацький Двір (траса проходить вздовж дамби р.Стрий)

3.Розпорядок перегонів:

9:30 – Урочистий велопроїзд вулицями м.Стрий.Старт на перехресті вулиць А.Корчака (Зелена) і Н.Нижанківського
10:00 – Реєстрація учасників на майдані ринок.
11:00 – Старт у Козацькому Дворі.

4.Допуск до участі у перегонах:

Для отримання номера учасник повинен: заповнити анкету учасника змагань, в якій несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, стан свого здоров’я і власну адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що фіксується у розписці встановленого зразка, яка буде ним підписана. Також для категорії віком (14 до 18р) розписка від батьків які погоджуються щоб їхня дитина приймала участь у змаганнях (бажано бути присутнім разом з дітьми)

*до старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28, 29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса і пристосованих для участі в змаганнях по пересіченій місцевості. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого, не відповідає загальноприйнятим нормам. *Наявність шолома -обов’язкова. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. *Учасник, помічений на трасі без шолома- ДИСКВАЛІФІКУЄТЬСЯ.

5.Стартовий внесок 50грн з юнаків віком (від 14 до 18р.) 100 грн. (від 18 і більше)

6.Після старту гонщики проходять певну кількість кіл дистанції, яка визначається організаторами для кожної категорії, в кінці кожного кола перетинаючи лінію старт-фініш.
Старт кола закривається після проходження фінішу лідером відповідної категорії.
Місце учасника в підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і часу, витраченому на їх проходження. Схід з дистанції гонки зараховується тоді, коли учасник завершив гонку до фінішу лідера.

7.Порядок старту категорій.

Спочатку стартує група вікової категорії від 14 до 18 р.
Після закінчення їхнього заїзду, старт починає група вікової категорії від 18 і більше років.
Стартове шикування гонщиків здіснюється у вільному порядку. Учасники стартують один за одним з інтервалом часу 3 хвилини, для того що б не робити скупчення на трасі.
Суддя на старті дає команду “старт” за допомогою свистка, гудка або стартового пістолета.
Після старту заїздів правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих в даному заїзді учасників і організаторів змагань. Рух по трасі здійснюється строго в заданому організаторами напрямку.

8.Технічна зона(техзона)

Організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда або заміну частин велосипеда. При цьому учасник і його помічники не повинні заважати іншим учасникам перегонів. Невиконання цієї умови може спричинити попередження або штраф. Якщо ремонт неможливий, коло необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом.

9.Номери учасників.

Учасники,знаходячись на трасі, зобов’язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов’язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред’явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик проїжджаючи повз контрольний пункт,повинен голосно повідомити свій номер суддям.

“Зрізання”

Зрізання маршруту шляхом виходу за межі траси – суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (5хв. і більше), або дискваліфікацією, в залежності від тяжкості вчинку. Вихід за межі траси дозволений у деяких випадках: якщо виникає перешкода, яку неможливо об’їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і т.п.) При цьому об’їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ні яких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.

Лідирування(слідування “на колесі”)

Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або за не зареєстрованими гонщиками(велосипедистами) ЗАБОРОНЕНО.

Перевага руху.

Учасники, які обганяють, повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши ” обходжу з справа, або “обходжу зліва”. Безпечне проведення обгону є обов’язком того, хто обганяє.

Позиційна боротьба.

Коли два спортсмена борються за місце на трасі лідируючий не зобовязаний поступатися позицією тому, хто обганяє. Забороняєтья -різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити рух. Той, хто обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.

Спортивна поведінка.

Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях і дискваліфікація. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею перегонів.

Організатор змагань Луців Роман т. 097 2284768

Подія на Facebook