Стрий-Органік-Фест-осінь-2013

Кооператив здорового харчування “ВІРА” у співпраці із спілкою підтриємців “Стрий-туристичний” за підтримки Стрийської кооперативної ініціативи, кредитної спілки “Вигода”, фонду громад “РІДНЯ”запрошують нас взяти участь в фестивалі Стрий-Органік-Фест, якій заплановано провести 26.10.2013 р..

У рамках відзначення року родини Нижанківських на Львівщині та у пам’ять нашого земляка, видатного кооперативного діяча Василя Нагірного, 165-у річницю від народження якого відзначатиємо, започатковує традиційні стрийські ярмарки-фестивалі виробників органічної продукції, автентичних виробників з Карпат СТРИЙ-ОРГАНІК-ФЕСТ, який буде проходити два рази на рік – весною та восени.

Головна мета: розвиток української кооперації, органічного виробництва, автентичного карпатського господарства, що дасть можливість постачати споживачам здорову органічну продукцію, яка стане запорукою доброго здоров’я та покращуватиме якість життя українців у містах та селах.

Формат: фестиваль-ярмарка виробників органічної продукції та автентичних виробників із Карпат.

Учасники: жителі та гості м.Стрия та Стрийщини, м.Моршина, м.Трускавця, м.Львова та інших регіонів

Інформаційні партнери: Львівське радіо (попередньо)

До участі може приєднатись будь-яка особа, яка захоче отримати певний статус, а саме:

1) Виробник органічної продукції – право встановити намет розміром 2м.*3м та продавати погоджений асортимент продукції – оргвнесок 200 грн
2) Виробник сувенірної продукції – право встановити намет розміром 2м.*3м та продавати погоджений асортимент продукції – оргвнесок 200 грн
3) Виробник іншої продукції (іграшки, не натуральна продукція) – право встановити намет розміром 2м.*3м та продавати погоджений асортимент продукції – оргвнесок 300 грн
4) Інформаційний партнер (реклама, інформація, промоція)
5) Організаційний партнер (сприяння, організаційна допомога)
6) Фінансовий партнер (фінансова участь)
7) Волонтер-учасник (безоплатна організаційна допомога) – Ви нам конче потрібні від малого до великого)))

  Після Вашого зголошення з Вами сконтакують від оргкомітету з метою з’ясування всіх обставин подальшої співпраці.


Роверисти міста Стрия підтримують цю ідею. На фестивалі ми будемо пропагандувати  здоровий спосіб життя, споживання натуральної продукції, розказувати, як пересування на ровері збереже довколишнє середовище від забруднення, вихлопнів газів і збереже наше здоров’я.

Просимо членів клубу долучитися до фестивалю у якості волонтерів. Ми плануємо зробити  еко-пробіг  на велосипедах по вулицям нашого міста.

Фотозвіт про фестиваль

Всі фото, слайд-шоу