День фізичної культури і спорту – 2014

Згідно з Указом Президента № 340/94 від 29.06.14 року у другу суботу вересня відзначається «День фізичної культури і спорту».

За звичаєм у цей день проходять масові змагання, різноманітні ігри, майстер-класи, турніри, зустрічі зі спортсменами.

«Державна служба молоді та спорту України підготувала п’ятирічну державну програму розвитку фізичної культури і спорту, в якій серед іншого за пропозицією Уряду передбачено в кожній області побудувати, як мінімум, по три великих спортивних об’єкта – це басейн, стадіон і фізкультурно-оздоровчий комплекс». Програма розвитку спортивної інфраструктури в Україні стане частиною Загальнодержавної соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки. ( джерело)

Цей проект був зареєстрований 22.03.2013 року за № 2629.  Депутатами ВР він був відхилений 20.06.2014 р. Хто і як голосував можна подивитись на сайті

На даний час ми всі бачимо, що наша молодь стає все слабше і слабше. Вона постійно хворіє. В школах відміняють уроки фізичної культури, зменшують навантаження, бояться проводити уроки, тому що молодь помирає від серцевих нападів.

А та молодь, яка хоче займатись – їй нема де це зробити. Стадіони заросли бур’яном, тренажери зруйновані,  кружки платні. Стало багато молоді, яка вживає наркотики, п’є спиртні напої, палить.

На засіданні Спілки Громадських Організацій «Новий Стрий» Юрій запропонував в цей день зробити велопробіг по містам, де є, або були спортивні майданчики, стадіони й інше.

Тому ГО Екологічно-туристичний просвітницький центр Здоров’я вирішив зробити таку акцію: спільно з громадськими організаціями Стрия в «День фізичної культури і спорту» 13 вересня 2014 р. провести велопробіг по всім спортивним майданчикам, спортивним школам, гурткам, які були (або є) в місті Стрий. Будуть зроблені фотографії, написані звіти за кожне місце, де буде наша група роверистів.

Для інвентаризації даних закладів ми зробили запит в міську раду про кількість таких закладів, напрямків діяльності, форму власності, кількість відвідувачів, вартість комерційних гуртків.

Запрошуємо громадські організації долучитись до нашого велопробігу, запрошуємо заклади фізичної культури, запрошуємо відповідальних осіб за розвиток цього напрямку в місті для спілквання.

Заклади фізичної культури можуть підготувати свої презентації, показати майстер класи і долучити в свої гуртки бажаючих юнаків і дівчат.

Громадян міста просимо надати інформацію, де у нашому місті ви займались фізично, коли були молоді.

Я, голова клубу Еко-Турист, (1960 р.н.) пам’ятаю, як ми ходили на каток, якій заливали на стадіоні. Ми грали в теніс в парку, ми грали в футбол, волейбол. Ми стріляли з дрібнокаліберної гвинтівки в районі стадіону, ми їздили в ліс, займалися орієнтуванням, грали в Зірницю. Нас вчили розпалювати багаття, ставити намети та інше.

Нам потрібна молодь здорова, сильна і кмітлива. Нам треба готувати захисників Вітчизни.

До нас вже долучились:

СГО «Новий Стрий» – інформаційна підтримка (Голова В. Коцур).

«Лікарняна каса» – поради фахівців – медиків під час проведення акції у випадку непередбачених ситуацій (травмування, погане самопочуття). (Голова В. Коцур).

Аптека «Довіра» – безкоштовне надання препаратів, перев’язочного матеріалу для аптечки першої допомоги. (Директор І. Шаповаленко).

Компанія “Vision”незалежний дистриб’ютор, учасник проекту від Всесвітньої Організації Здоров’я, поради, як за допомогою натуральної продукції відновлювати і підтримувати своє здоров’я, сертифікований консультант (І. Сікора)

Запрошуємо спонсорів, учасників, волонтерів до заходу.

Зареєструватись можна через форму спеціальну форму, по e-mail eco.tourist.lviv.ua@gmail.com або по телефону 067 5518335.

Фотозвіт