Велопікнік з Фолькнерами 2.09.2017

У ЗВ’ЯЗКУ З СІМЕЙНИМИ ОБСТАВИНАМИ ФОЛЬКНЕРИ ПЕРЕНЕСЛИ СВОЮ ЗУСТРІЧ НА 8.09.2017 19:00 https://www.facebook.com/events/168420047059337/

ДРУЗі, УВАГА!!!!!
Я дуже перепрошую, але у зв’язку з сімейними обставинами завтрішній велопікнік скасовуємо. Наш Маркусь захворів, тому ми з Володею фізично не можемо бути присутніми. Ще раз вибачте!
Але при нагоді запрошуємо всіх бажаючих прийти 8 вересня на 19 в Амелі. (Ярина Квітка)

Програма:

10:00 – збір біля пам’ятника Трьох Будителів м. Стрий
10:30 – велопробіг вулицями Стрия
11:30 – 16:00 – пікнік на березі річки Стрий (район ресторану Козацький двір, міст на Моршин) – готуємо на вогнищі традиційну азійську страву!

З собою потрібно мати: велосипед, велошолом, каремат або сідачку, кружку, ложку, миску. Канапки чи інший “перекус” – за бажанням. Цей захід – без алкоголю!

Ми – за чисту екологію та велосипед, як повноцінний вид транспорту!

Учасникі – всі бажаючі. Якщо у вас нема велосипеду – підходьте на місце пікніка.

Захід безкоштовний. Якщо ви залишаєтеся на пікнік – збираємо кошти на закупку продуктів (30-50 грн. в залежності від кількості людей і що вирішимо купити)

Організатори: ТІЦ Стрий, клуб Вело-Стрий, група «Стрийські велоцюги», Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини»

З нами будуть мандрівники і музиканти Фолькнери, учасники проекту “Двоколісні хроніки”: Володимир Муляр, Ярина Квітка та малюк Марко. Це ті, хто три роки їхали світами на велосипедах, долали десятки тисяч кілометрів незнайомих шляхів, ті, хто ламають стереотипи та вважають, що мандрувати може кожен, а не лише багаті.

Телепроект «Двоколісні хроніки» щотижня транслює Громадське ТБ.

Слідкуйте за новинами на нашій сторінці.

Контактна особа – Олександр 067 5518335

Подія на фейсбук

Учасників просимо зареєструватися. У випадку змін по часу або маршруту ми зможемо вас особисто повідомляти.

Цікаві матеріали

Велосипедом навколо світу

Відео на ютуб