Маланчин вечір-2018

Відзначати Маланчин вечір почали, мабуть, ще з дохристиянських часів. За стародавнім міфом побратим бога Місяця Лад, мав доньку, яку всі називали Миланкою через те, що вона була мила та чарівна. Одного разу лютий змій викрав Миланку та й забрав її у підземне царство. За легендою, визволив її звідти богатир Безпальчик-Васильчик. Тому на Щедрий Вечір ще святкують Василя.

На Меланку намагалися накрити якомога багатші столи. Зранку 13 cічня починають готувати обрядову кутю. Крім того, господині печуть пампухи. Готують багато традиційних страв,тому вечір називають ще Щедрим.Звечора і до півночі щедрувальники ходять по домівках. За традицією, обходи маланкарів, як і різдвяних колядників, відбуваються з настянням темряви, коли володарює нечиста сила.

Так ввечері 13 січня 2018 року в нашому Народному домі зберуться гості, щоб спільною колядою та засіванням провести Старий Новий рік та зустріти Новій рік щедруючи та Бога прославляючи. Різноманітні забави, ігри, конкурси, Обряд Маланкування, костюмоване перебирання, весела музика та танці – все це і набагато більше чекає на вас із родинами та друзями в нашому гостиному, оновленому Народному домі, щоб в дружньому колі напитись з невичерпної криниці традицій, обрядів та давніх звичаїв!
Для гостей з далеких країв передбачено смачне частування кутею, пампушками, узваром та іншими смаколиками, традиційними для нашого краю.

Всі, хто не перший раз вже з нами, можуть принести страви із собою.
Тепле приміщення, професійні музиканти чекають на вас!
Попередній запис ОБОВ’ЯЗКОВИЙ!

Подія на фейсбук. Організатор Добрянський Народний дім с.Добряни Стрийського району. Керівник Люба Костів


Умови участі:

  • зареєструватися як учасник
  • сплатити організаційний внесок (150, 250 грн)
  • отримати від організаторів підтвердждення
  • приїхати в указану годину

Р Е Є С Т Р А Ц І Я