Патріотичний велопробіг з нагоди районного свята «Дня Героїв на хуторі Береги»

23.05.2018 року о 11:00 відбудеться районне свято з нагоди Дня Героїв на хуторі Береги біля меморіального пам’ятника загиблим воїнам УПА. (між селами Кавське – Добрівляни)

У заходах приймуть участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, духовенства, громадськості, представників громадських організацій, учнівської молоді.

У заході передбачено покладання квітів до пам’ятників та місць поховань учасників українського визвольного руху, учасників АТО, проведення зустрічей керівництва райдержадміністрації та органів виконавчої влади з колишніми вояками УПА, учасниками національно-визвольних змагань, учасниками АТО, проведення інформаційно-просвітницьких заходів, виховних годин, «круглих столів», присвячених Дню Героїв, у загальноосвітніх навчальних закладах району та ін.

Запрошуємо велосипедистів м. Стрий, м. Дрогобич, Стрийського району прийняти участь у велопробігу.

Зустріч біля меморіального пам’ятника о 11 годині.

Групи велосипедистів можуть самостійно почати рух з місць постійного проживання. Зі Стрия плануємо виїхати о 9:30 від площі Незалежності.

З собою мати:

  • – прапори (прапорці) України,
  • – велосипед, обладнаний, ремонтний комплект, медичну аптечку,
  • – воду, канапки,
  • – захист від дощу.

Організатор заходу: Туристичний Інформаційний Центр Стрия разом з клубом Вело-Стрий за підтримки сектору молоді і спорту Стрийської РДА.

Інформаційні партнери: ТРК ЛАН, газета фортуна, інтернет-портал GURU.UA


Як це відбувалося в попередні роки 

Як це відбулося в 2018 р.

Як проходили пошукові роботи і збір інформації про цю подію 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.