«СТРИЙСЬКИЙ РІЗДВЯНИЙ ВЕРНІСАЖ» 21-22.12.2018

Для розвитку стратегічної цілі № 5 «Туристична привабливість Львівського регіону» в області проходе багато різноманітних заходів. Це і розвиток туристичної інфраструктури, розвиток мистецтва, проведення конкурсів народної творчості, популяризація елементів традиційної культури, проведення виставок, фестивалів з популяризацією туристичного потенціалу регіону.

В рамках цієї стратегічної цілі Туристичний Інформаційний Центр Стрия  буде проводити виставку народної творчості «Стрийський Різдвяний вернісаж», розповідати відвідувачам про наш чудовий Стрийський край. До її проведення долучаються громадські організації та люди, які роблять своїми руками різноманітні прикраси, вироби, сувенірну продукцію, художники, митці, музиканти, творчі особистості. Буде продовжено збір іграшок на конкурс, який проводиться в нашому місті «Прикрасимо місто разом». «Іграшки своїми руками». Ми також долучили членів сімей військовослужбовців та осіб з числа вимушених переселенців.

 Дата проведення: 21-22.12.2018 р.   Час проведення: 10:00 – 15:00.

Місце проведення: м.Стрий, майдан Ринок, центр площі, біля ялинки, яка буде прикрашатися.

Співорганізатори: Екологічно туристичний просвітницький центр «Здоров’я», Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини».

Партнери: благодійний фонд «Фонд громад Рідня», студія музичного розвитку та дозвілля ГумельKids, ГО спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону.

Інформаційні партнери: ТРК ЛАН,  рекламно-інформаційна газета Фортуна, радіо Стрий-ФМ, радіо Фреш-ФМ.

Очікувальна кількість учасників і відвідувачів: 800.

Для зручної роботи будуть встановлені столи, інформаційна продукція, елементи українського побуту, намети.

Відповідальний за проведення: Олександр Сікора, директор ТІЦ Стрий, тел. 067 5518335

Хто в перший раз бажає прийняти участь (майстрині) – необхідно зареєструватися