Виставка “Український вернісаж” 21.04.2018

НАРОДНИЙ ДІМ МІСТА СТРИЯ
 Запрошує взяти  участь у виставці – продажі
«УКРАЇНСЬКИЙ ВЕРНІСАЖ»
яка відбудеться 21-22 квітня 2018 року з 11:00 до 17:00

22.04.2018 о 17:00 будуть проходити “Стрийські вечорниці”

 Український вернісаж – це виставка – продаж творчих робіт стриян, членів громадських організацій, школярів, студентів, підприємців.
Зареєструватися як учасник

19.04.2018 18:00 в Народному домі збір учасників виставки. Обговорюємо і визначаємо місця учасників, необхідне обладнання, столи та інше.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ 19.04.2018 О 15:00

В Народному домі м. Стрий (та біля будівлі) усі охочі зможуть побачити власноруч виготовлені жіночі прикраси, вишивки, вироби з бісеру, сувеніри, випічку, різноманітні смаколики.

Крім цього ви зможете купити необхідну річ, зробити індивідуальне замовлення, домовитися про проведення майстер-класу або записатися на індивідуальне навчання.

У ПРОГРАМІ

21-22.04.18 – різноманітні майстер-класи, тематична фотосесія, розваги для дітей та дорослих, нові знайомства за горнятком кави.
22.04.18 – “Стрийські вечорниці” – Розважально – інтелектуальна гра “Торба щастя”. Учасникам – призи. Переможцю – супер-приз. Усім частування. (організатор Стрийська міська “Просвіта”).

Щоб взяти участь – вам необхідно зареєструватися на сайті www.stryi-tur.info або по тел. 050 6845694, надати інформацію про напрямок вашої діяльності, контакти (пошта, телефон). Після особистої зустрічі вам нададуть подальшу інструкцію і підпишуть угоду про співпрацю.

Передбачено організаційний збір 50 грн (підприємці – 100 грн.) для друку плакатів та рекламної продукції. Гроші можна перерахувати зручним способом. У разі відмови від участі благодійний внесок не повертається. Ви можете передати його іншому новому учаснику.

Організатор заходу: Народний дім міста Стрия (керівник Олександр Ілечко).

Співорганізатори: ГО Туристичний Інформаційний Центр Стрия (директор Олександр Сікора), ГО ЕКО-Турист (заступник директора Ірина Сікора), , Майстриня (Баланда Альбіна).

Контактна особа  – Ірина Сікора т. 050 2668124 (керівник проекту HandMade  ТІЦ СТРИЙ), Баланда Альбіна т. 050 6845694 (майстер народної творчості).

Місце проведення: Народний Дім міста Стрия (м. Стрий, вул..Народна 8)


 Пам’ятка учаснику проекту «Український вернісаж».

В даному проекті приймають участь люди, які своїми руками виробляють (оздоблюють) різноманітні вироби з різних видів матеріалу. Вони представляють свої роботи окремо, або у складі громадської організації а також  підприємці, які просувають вироби даного асортименту.

Перед заходом будуть розповсюджуватися плакати, флаера, робитися вело-реклама. Для учасників, хто зробить благодійний внесок на організацію виставки, контакти, сайти та інша інформація буде розміщуватися на рекламних проспектах.

Під час заходу можна робити об’яви про свою організацію та вироби (напрямки роботи), робити про себе презентацію (через звуко підсилюючу апаратуру), користуватися туалетом, зберігати речі в зачиненому приміщенні, готувати чай, каву.

Під час заходу буде проводитися відео та фото зйомка, інформація про учасників (з посиланнями на сайти) буде розповсюджуватися через інтернет та засоби масової інформації.

Зареєстровані учасники зможуть приєднатися до нашого інтернет-магазину від ТІЦ СТРИЙ і там представляти свої вироби для всіх бажаючих. http://shop.stryi-tur.info/

Всім учасникам – творчої наснаги та нових ідей, звершень і перемог!!! Чекаємо нових робіт і нових учасників!!!

Зареєструватися як учасник