Підсумки проведення “Українського вернісажу”

З метою вдосконалення організації та проведення заходів аналізуємо виставку-продаж «Український вернісаж», яка пройшла 21-22.04.2018р. в Народному домі (м. Стрий, вул..Народна 8, організатор Народний дім).

Організація ТІЦ Стрий була співорганізатором заходу і взяла на себе оповіщення майстрів, організацію робочих місць, проведення рекламної компанії. Для організації реклами учасники здавали благодійні внески.

Кожний жертводавець отримав касовий ордер або квитанцію банку. Вся готівка була зарахована на офіційний рахунок організації і по безготівковим рахункам ми закуповували необхідні матеріали. Було зібрано 1100 грн.

Витрачено на рекламу:

– друк плакатів А4 50шт.х10грн= 500 грн.

– друк плакатів А3 50 шт.х15 грн.= 750 грн.

– друк плакатів А2 5 шт.х25 грн.= 125 грн

– друк запрошень двохсторонніх на форматі А4 60шт.х10грн.= 600 грн.

– друк та ламінація дипломів А4 30шт.х20грн.= 600 грн.

– комісія банку за рух коштів на рахунку – 100 грн.

– бухгалтерські розходи – 50 грн.

Всього витрачено 2725 грн. Зібрано 1100 грн. Решту суми 1525 нам прийшлося компенсувати з сімейного бюджету, тому що коштів організації на це не заплановано.

Крім цього учасники роздавали флаера, розвішували об’яви, Олександр Сікора проводив вело рекламу яка супроводжувалася постійними оголошеннями через динамик.

Ми провели опитування учасників і покупців.
Які можна зробити висновки.

– в подальшому, якщо ми будемо організовувати подібні заходи, внесок кожного учасника на рекламу не може бути менше 100 грн\день + 50 грн. за кожний наступний день

– попередня реєстрація учасників обов’язкова.

– реклама буде проводитися тільки на ту суму, яка поступила на рахунки, аванс за свої кошти ми більше робити не будемо.

безкоштовне забезпечення столами не буде. Учасник може взяти свої столи або орендувати у нас за додаткову оплату. Після цього заходу столи залишилися у вестибюлі і нам прийшлося шукати людей щоб занести все на другий поверх (домовленість була – де взяв, туди і повернув). Столи треба десь знайти, домовитися, привезти, відвезти, подякувати тим, хто їх надав.

– 90% учасників задоволені торгом.

– найкращий день для проведення ярмарки визначили суботу.

– найкращі години з 10 до 17.

– місце проведення на Народній – тісно, треба перекривати рух або проводити на вул..Незалежності (там малий рух автомобілів, в перспективі можна проводити і на проїзній частині.

– проведення майстер-класів потрібно, це додаткові відвідувачі і покупці.

– 90% за цікаві гуртки при Народному домі на постійній основі.

– 90% готові передавати свій досвід іншим.

– обов’язкова культурна програма (музика, різні конкурси, вікторини, вуличні музиканти). Надавали пропозиції варити борщ та інші українські страви.

– для проведення заходу необхідна людина, яка буде слідкувати за проходженням ярмарки і узгоджувати всі питання. Нам прийшлося бути учасниками виставки і організаторами-модераторами. Це дуже не зручно.

– основні джерела інформації про виставку: інтернет, афіші в місті, звукова вело-реклама.

– всі учасники згодні, що  треба робити організаційний внесок і він може бути 100-200 грн. на день.

  • при організації таких акцій з зібраних сум буде безумовно списуватися кошти за послуги банку та 10% від загальної суми на розвиток організації ТІЦ Стрий

Таблиця відповідей 


Дякуємо за участь в заході. Якщо хтось бажає компенсувати наші витрати в сумі 1525 грн. то можна це зробити через офіційний рахунок організацію. (10, 100, 1000……..грн.)

Наша вдячність не буде знати обмежень в розумних рамках 🙂