Стрийський вернісаж до Великодня 19-20.04.19 (звіт)

Для розвитку стратегічної цілі № 5 «Туристична привабливість Львівського регіону» Туристичний Інформаційний Центр Стрия буде проводити виставку народної творчості «Стрийський вернісаж до Великодня», розповідати відвідувачам про наш чудовий Стрийський край.

До його проведення долучаються громадські організації та люди, які роблять своїми руками різноманітні прикраси, вироби, сувенірну продукцію, художники, митці, музиканти, творчі особистості, члени сімей військовослужбовців та особи з числа вимушених переселенців.

Основна увага буде зосереджена на виготовленні прикрас з природного матеріалу: прикраси з соломи, паперу, втор сировини, фетру, ниток, скла, дерева, природного матеріалу.

Дата проведення: 19-20.04.2019 р. Час проведення: 10:00 – 16:00. (за умови сприятливих погодних умов.

Місце проведення: м.Стрий, майдан Ринок, центр площі, біля дерев’яного кіоску.

Співорганізатори: Екологічно туристичний просвітницький центр «Здоров’я», Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини», Регіональний інформаційно-навчальний та комунікаційний центр.

Інформаційні партнери: ТРК ЛАН, рекламно-інформаційна газета Фортуна, радіо Фреш-ФМ.

Очікувальна кількість учасників і відвідувачів: 600.

Для зручної роботи будуть встановлені столи, інформаційна продукція, елементи українського побуту, намети, музичний супровід.

Відповідальний за проведення: Олександр Сікора, директор ТІЦ Стрий, тел. 067 5518335

Для зареєстрованих учасників нашого клубу (хто має посвідчення і сплачує внески): благодійний внесок на організаційні витрати – 20 грн, в день проведення – 50 грн.

Для всіх інших учасників – 100 грн. Внески сплачуються на офіційний рахунок організації

Нагадуємо, всі учасники повинні мати благодійні скрині, опечатані, з реквізитами організації.

ЗВІТ