“Стрийський вернісаж” в рамках Стрий-органік-фест-літо-2019

Туристичний Інформаційний Центр Стрия  реалізує проект «Стрийщина туристична».  В даний час ми будемо проводити виставку народної творчості «Стрийський вернісаж», розповідати відвідувачам про наш чудовий Стрийський край.

Захід відбудеться в час проведення великого Карпатського ярмарку Стрий-Органік-Фест-літо-2019, який на теренах Стрийщини буде проходити в 12 раз.

Дата проведення: 7 – 9 червня 2019, Місце проведення: площа Майдан Ринок

Наша організація постійно бере участь в фестивалі і є одним із партнером заходу.

Для зареєстрованих учасників нашого клубу (хто має посвідчення і сплачує внески): благодійний внесок на організаційні витрати – 100 грн, та   – 200 грн. місце. (намет 2х3). Кількість місць обмежена.

Оплату за місце (200 грн.) необхідно провести на рахунок організаторів ярмарки (рахунок надамо) . Благодійний внесок на організацію вернісажу –  до  30 травня.

Для всіх інших майстрів, хто побажає до нас приєднатися (при наявності вільного місця): благодійний внесок на організаційні витрати – 200 грн, та   – 200 грн. місце. (площа 2х3м.)

Якщо ви відмовитеся брати участь у ярмарки  – організаційний внесок не повертається, але ви його можете передати іншій особі, хто займе ваше місце.

Нагадуємо: всі члени (волонтери) нашої організації ТІЦ Стрий, Еко-Турист повинні мати посвідчення, благодійну скриню (опечатану, з паспортом). Після ярмарки зібрані кошти перераховуються на рахунок ТІЦ Стрий і використовуються на подальший розвиток проекту “Стрийський вернісаж”.

Інші учасники, які долучаються до ярмарки, самостійно несуть відповідальність по фінансовим та податковим питанням.

Будуть виготовлені плакати, надруковані банери та інша рекламна продукція. Кожен учасник повинен розширювати інформацію серед своїх знайомих. Також буде залучено телебачення, радіо, вело-реклама.

По питаннях проекту HandMade – Ірина 050 2668124, технічні питання, членство в клубі, волонтери – Олександр 067 5518335.

Якщо ви бажаєте взяти участь самостійно, то вам необхідно зайти на сайт фестивалю і зареєструватися. Для підприємців, для тих хто реалізує продукцію ручної роботи, сувеніри вартість участі – 950 грн. три дні.