“СТРИЙ. Легенда” – фільм 2020

Сторінка в Фейсбук   Група в Фейсбук

21 липня розпочався перший етап кастингу на ролі у масових зйомках до фільму «Легенда Стрия». Подія відбулась у Стрийському Народному Домі. Вівся відеозапис та он-лайн трансляція, яку здійснював Юра Важний. Другий етап відбору відбудеться 27 липня о 15.00 у Народному Домі. Результати кастингу будуть надіслані конкурсантам 28 липня після перегляду – режисером.

Події фільму переносять нас в історичні часи середини 14 ст. – епоху володаря королівства Руського – Юрія Божою ласкою князя Русі, Галичини та Володимирщини. Часи заснування міста Стрия. Фільм про надзвичайну долю сина саксонського лицаря, яка закинула його на Галичину, який втратив батька і мати, титул і багатство та не втратив честь і шляхетність. Його усиновлює місцевий коваль Богдан, вчить наших звичаїв і мови. І це допомагає йому здолати всі випробування, вибороти своє щастя і свою любов. В картині переплелися доблесть і зрада, пристрасть і ненависть, війна і мир, містика і історична достовірність. Ну і звичайно магнолія, яка надає нашому герою сили і впевненості.

Зйомки триватимуть 2 місяці з 29 липня по 25 вересня 2020 р.. Початок зйомок фільму – 29 липня на території фортеці Тустані. Там будуть відзніматись в основному батальні масштабні сцени. Загалом буде 20 різноманітних локацій і сцен. Зйомки також проходитимуть на березі р. Стрий, в м. Моршин, с. Підгірці, с. Розгірче Стрийського району, Олеському замку. Родзинкою фільма є те що В головних ролях знімаються відомі діячі мистецтва та культури Стрийщини. Ідея цього – ми всі разом, самі робимо і творимо сучасну історію міста і одночасно плекаємо та не забуваємо про його цікаве, буремне минуле. Режисер фільму – Олександр Король.

Знімає студія «WestArt”. Це буде народний фільм. Для його реалізації ми плануємо збирати як то кажуть з миру по-нитці. Адже бюджет фільма 840 тис. грн.. І першими нам надав допомогу Благодійний фонд «Рідня» виділив- 10 000 тис. грн. Стрийська міська рада і відділ культури (Богдан Бойко) допомогає з транспортом).

Отож користуючись нагодою я прошу всіх зробити по-можливості посильний внесок для реалізації цього народного проекту на рахунок Р/Р 2600401606506, ЗКПО 34903550,,ПАТ “КРЕДОБАНК”, МФОТ325365,

Громадська організація Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини»: з поміткою пожертва фільму «Легенда Стрия».

Кастинг 27 липня 2020 зареєструватися

ВСІ РОБОЧІ ВІДЕО