Створення гуртка “Ляльковий дитячий театр”

З метою досягнення своєї статутної мети по розвитку туризму, відродженню культурного, історичного потенціалу краю, відродженню історичних фактів про стриян, роботи з молоддю – наказом  директора центру №12 від 26.06.2020 р. створений гурток “Ляльковий дитячий театр”

Завдання: долучити до його роботи членів організації, волонтерів, фахівців, підписати меморандуми про співпрацю з іншими гуртками даного напрямку

Для забезпечення роботи гуртка задіяно рахунок UA113052990000026004031010091 для збору благодійних коштів для його роботи.

Інформація про рух коштів відкрита для перегляду через інтернет по посиланню. Подивитися можна через код ЄДРОПУ  41332825 або за номером рахунку

Відповідальним за роботу за даним напрямком призначена заступник директора центру Ірина Сікора, помічником — волонтера Марину Тутову.

До реалізації проєкту долучаються інші громадські організації та державні установи.

Проєкт буде реалізовуватися на базі Народного дому міста Стрия та діяти згідно з положенням, яке підпишуть учасники проєкту. ТІЦ Стрий виступає кінцевим бенефіціаром для збору благодійних внесків.