Толока на річці Стрий – висновки і майбутні плани

31.03.2018 року була проведена толока в районі міського пляжу. Її проведення ініціював відпочинковий комплекс «Козацький Двір». Про подію було дано багато інформації в СМІ,  радіо, на телебаченні. А скільки було поширень в інтернеті і побажань успіху!!!

Те що ми побачили на річці – ми не знаємо як назвати. Послухайте інтерв’ю Луціва Романа, стрийського велоцюгу

А ось що думає Ірина Сікора, керівник проекту HandMade ( Робимо самі)

І ще цікава думка постійного учасника і генератора багатьох проектів Юрія Комарницького.

Не зважаючи на широке оповіщення про подію ми побачили тільки десяток небайдужих дорослих. Як щоб не було дітей, членів Стрийської федерації волейболу, то прибирати було би нікому.

Дуже часто виникає питання: а для чого мені це потрібно, я там не відпочиваю, чому я повинен прибирати за рагулів. З іншої сторони думаєш – якщо я не можу контролювати і заставити прибирати тих, хто за це отримує гроші – це значить покарання за мій непрофесіоналізм.

Зробили стільки, скільки змогли. Діти разом зі своїми наставниками посадили 13 дерев – на честь 13-ти загиблим воїнам. В цьому приймали також участь Євген Бармінов, Микола-Володя Столярський, Роман Кошіль.  По закінченню директору ВК «Козацький Двір» Юськевичу Олегу ми вручили подяку за підтримку проекту «Стрийщина туристична» і за фінансову підтримку і надання кубків на змагання з вело крос-кантрі, які ми проводили в 2017 році. Від «Козацького Двору» я особисто отримав сертифікат справжнього козака (на честь мого дня народження).

«Козацький Двір» нас постійно підтримує у всіх заходах. Під час толоки всі були забезпечені гарячим чаєм та кавою, смакували печивом та канапками.

Які наші подальші плани:

– ми не хочемо відступати від бажання зробити це місце привабливим для відпочинку і для цього я роблю офіційні запити в міську владу про належність даної території і яка посадова особа відповідає за все, що там твориться;

– робимо запит в санстанцію з проханням звернути увагу на антисанітарний стан даної території, при необхідності зробити дослідження і надати приписи відповідальним посадовим особам;

– в подальшому приймати участь в толоках ми будемо при умовах більшої підтримки стриян. Для тих, хто не може бути особисто присутнім – ми надамо офіційний рахунок організації, куди ви зможете перерахувати свій благодійний внесок. Він буде використаний для придбання пакетів, робочих рукавичок, чаю та кави для учасників заходу. Про всіх благодійників і учасників ми будемо публікувати на сайтах.

– активізувати роботу «зеленого патруля». Про всі проблеми сповіщати міську владу, поліцію, відповідні служби. У випадку не реагування – виходити на екологічні міжнародні організації за допомогою. Наша річка Стрий є джерелом питної води для мільйона жителів України.

Якщо у вас є інші ідеї – із задоволенням їх приймемо. Поспілкуватися ми зможемо в Народному Домі (вул..Народна 8, каб.1). домовитися про час зустрічі можна за тел. 067 5518335 Олександр.


РЕЗУЛЬТАТИ ТОЛОКИ!!! ЗВІТ

Як і запланували у суботу 31 березня діти волейбольного клубу “Карпатська Рись” провели толоку на центральному пляжі річки Стрий та території біля волейбольних майданчиків. Акція пройшла продуктивно, з гарним настроєм, з гарним результатом. Приємно було слідкувати, як натхненно працювали діти, як акуратно прибрали територію.

Крім того діти з Тренерами Микола-Володя Столярський та Роман Кошіль висадили 13 саженців дубів, у пам’ять хлопців зі стрийщини, які загинули на цій війні з російським агресором.

Сум викликає безсовісна поведінка людей, які лишають сміття після відвідування річки. Віримо що діти Стрийська Федерація Волейболу завдяки таким акціям виростуть справжніми громадянами і патріотами, будуть дбати за навколишнє середовище, порядок і чистоту у місті.

Традиційно висловлюємо вдячність організаторам і всім хто допоміг у проведенні акції! Це насамперед власник Козацький Двір п.Олег! Поміг з мішками для сміття, Організував дітям чай, каву, канапки, печення! Сам прийняв активну участь у акції.

Михайло Шмігельський та Андрій Гнатів за надані нам саженці дубків.
І звичайно дітям нашого волейбольного клубу (прийняло участь в акції 27 чоловік) що зробили потрібну справу, допомогли комунальним службам міста, навели порядок на пляжі. Більше про акцію на світлинах. Фото Євген Бармінов!

Джерело