ТРИ РОКИ В ДОРОЗІ: ГУРТ “ФОЛЬКНЕРИ” ПОВЕРТАЄТЬСЯ З НАЙМАСШТАБНІШОЇ ВЕЛОЕКСПЕДИЦІЇ В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Сім’я мандрівників та музикантів провела майже три роки в дорозі та об’їздила 30 тис. кілометрів на велосипедах

Сім’я мандрівників та музикантів гурту “Фолькнери” повертається в Україну з тривалої культурно-пригодницької експедиції. Вони провели майже три роки в дорозі, відвідали 14 країн, об’їздили 30 тис. кілометрів на велосипедах. З Києва до Австралії, через острови та назад до Азії, з пригодами, найголовніша з яких – народження сина. А також сотня зіграних вуличних концертів української етнічної музики у найвіддаленіших куточках світу.

Незвичайні факти подорожі:

Тривалість маршруту: 2 роки 9 місяців

Країни: Молдова, Румунія, Болгарія, Туреччина, Іран, Індія, Непал, М’янма, Малайзія, Таїланд, Індонезія, Австралія, Лаос, Китай.

Формат проживання: намет і незнайомі гостинні люди. У наметі мандрівники ночували 430  ночей. Незвичні місця, де доводилось ночувати: античні розкопки, дах хмарочоса, митниця, військова казарма, поліцейські відділки, ресторани і кафе, мечеті, пагоди, храми, автозаправки.

Бачили на власні очі: гору Арарат, слонів, верблюдів, Гімалаї, акул, китів, коал, крокодилів, собаку дінго, мавп, змій. Виходили на вулкан на о.Балі, купалися в Тихому та Індійському океанах, поїли водою пораненого кенгуру в Австралії, побували в іранській пустелі, пили воду зі священної річки Ганг в Індії.

Здоров’я та безпека: Втікали та відбивалися від курдських дітлахів, м’янмарської поліції, розлючених іранців з ножами. Пережили: 10-градусні морози в Туреччині та Ірані, тропічну спеку в Південно-Східній Азії, ночівлю на мурашнику, тропічний сезон дощів, навалу мух та 45-градусну спеку в напівпустелі Австралії.

Потрапляли в лікарню в Ірані (Ярині ставили крапельницю через отруєння феляфелем) та Індонезії (Володі вирізали абсцес на сідниці). Мало не вмерли від діареї в Непалі. Медики Червоного Хреста в Ірані танцювали для них традиційні танці просто в лікарні. Непал покинули передчасно, за два тижні до руйнівного землетрусу 2015 року.

Фінанси: Усю подорож заробляють на життя самі за рахунок вуличних концертів. За 28 днів у М’янмі витратили 130$ на двох, а за три години гри на вулиці заробили 180$. За перший місяць в Австралії витратили на харчування більше, ніж за 12 місяців у попередніх 12 країнах.

Досягнення: народили сина Марка в Сіднеї!

Марко – можливо, найменший і водночас найвідоміший український мандрівник. Народився передчасно у далекій Австралії, в Сіднеї. Тим самим змінив перебіг мандрів своїх батьків, які планували після Австралії підкорити Латинську Америку й саме там народити дитину. З народження Марко мандрує й уперше прибуде на Батьківщину. Вже відвідав шість країн. Проїхав на велосипедах з батьками 3 тис. км.

Джерело


Зустріч з мандрівниками відбудеться в м. Стрий 2.09.2017 р.

 

1 Trackback / Pingback

  1. ТРИ РОКИ В ДОРОЗІ: ГУРТ “ФОЛЬКНЕРИ” ПОВЕРТАЄТЬСЯ З НАЙМАСШТАБНІШОЇ ВЕЛОЕКСПЕДИЦІЇ В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ | ТІЦ Стрий | Клуб Вело-Стрий (Еко-Тури

Leave a Reply

Your email address will not be published.
Top