Туристична МАЙСТЕРКА «Генеруй своЄ»

СЬОГОДНІ, 25.09.20 з нагоди відзначення Всесвітнього дня ТУРИЗМУ СТАРТУВАВ НОВИЙ ПРОЕКТ – Туристична МАЙСТЕРКА «Генеруй своЄ» на території Стрийського фахового коледжу.
Сьогодні ГЕНЕРУВАЛИ, ТВОРИЛИ промоцію краю через поетичне слово трьох пелюсточок квіткової родини #літературно_мистецьке_обєднання_лелітки
Ольга Береза Зоряна Кіндратишин та Марічка Пак. Адже кожен рядок їхньої поезії – це ГІМН ЛЮБОВІ до всесвіту. Ці тендітні панни виступають промоутерами залюбленості у свій край, свою землю та й у все українство.
Знову насолоджувались переглядом кліпів «Стрийської магнолії цвіт» і трейлером до фільму «Стрий. Легенда» та одночасно вчились, як створювати якісний український продукт, говорили про туристичні та промоційні аспекти.
Одним з таких промоційних символів є українська хустка.

Сьогодні хустка — доволі популярний предмет у гардеробі сучасної жінки, але вже скоріш як яскравий і модний аксесуар. То може, вже настав час повернутись до витоків? А може, настав час старенької бабусиної хустки, яка зберігає тепло й затишок…
Отож, ми сьогодні пізнавали, яким скарбом володіємо. Про історію хустки нам розповіла Романа Савчин науковий працівник краєзнавчого музею “Верховина”.
А магічне дійство через хусткування творила поетеса, фольклористка Ольга Береза. Кожна захусткована нею голівонька – це витвір мистецтва, а саме головне – це возвеличення українського оберегу – хустки.
Студенти туристичного відділу мали можливість ознайомитись із туристичною продукцією Туристично Інформаційно Центру Oleksandr Sikora та отримати майстер клас від Yuri Komarnitski по творенню промоційних продуктів.
Думаю, що лише завдяки таким заходам можна продукувати, формувати ПРОМОЦІЮ КРАЮ і ПРОМОЦІЮ ВИДАТНИХ ЛЮДЕЙ КРАЮ та НАВЧАТИ студентів пізнавати і любити свій край!
Дякуємо зав кафедрою туризму Lybov Zavozina за партнерсво і співпрацю.
Дякую всім і кожному учаснику нашої Туристичної МАЙСТЕРКИ «Генеруй своЄ».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.