Туристичні забави – 2020

Вже стало традицією у Стрийському фаховому коледжі ЛНАУ проводити одне з найулюбленіших для студентів свято, присвячене Всесвітньому Дню туризму.
24 вересня 2020 року на території навчального закладу усіх викладачів та студентів спеціальності “Туризм” привітав директор коледжу Ігор Рінило.
У своєму виступі він наголосив про значний внесок туризму у збережені культурної спадщини, у загальний мир і взаєморозуміння.
На урочистості був запрошений голова Стрийської районої ради Роман Козак, який побажав студентам здоров’я, втілення планів та проектів, а також підкорити ще не одну вершину у своєму житті.

Роман Козак завжди підтримує молодь, вчить їх берегти національні традиції, вірити в свої сили, крок за кроком йти вперед!

Вітаючи всіх зі святом, нагородив за відмінне навчання та активну участь у громадському житті коледжу студентку групи Т-41 Софію Фелів Почесною грамотою і особливим подарунком для справжнього туриста – велосипедом та наголосив, що наша Стрийщина багата на чудові неповторні краєвиди, памятки історії та культури, на привітних, добрих, талановитих людей.

Також на свято завітали Ольга Боднар – головний спеціаліст відділу з питань культури, туризму, національностей та релігій Стрийської РДА, Оксана Бандера – директор музею-садиби Степана Бандери в селі Воля-Задеревацька, Василь Гриб – заступник керуючого справами Стрийської районної ради, Олександр Сікора – директор центру ГО Екологічно-туристичний просвітницький центр ‘Здоров’я’.

Урочистості завершились виступами здобувачів освіти – учасників художньої самодіяльності коледжу, проте захід продовжився на території туристичної бази в селі Дубина Сколівського району. Студенти брали участь у різноманітних конкурсах: перетягування канату, складання наплічника, палатки, у спортивній естафеті та ін.

На святі панувала тепла, родинна атмосфера. Переможцями змагань стали здобувачі освіти 4 курсу (група Т-41). Вітаємо усіх з прейдешнім святом та закликаємо пам’ятати: “Дорогу здолає той, хто йде”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.