Безпека

АУДІО-ГІД  БЕЗПЕКА (служби порятунку)  ЗАБАВИ  ПОГОДА  ПОРАДИ ТУРИСТУ  ПРОЕКТИ  СУВЕНІРИ ВЕБ-КАМЕРИ


Кожен повинен дбати за свою безпеку. Потрібно знати і виконувати правила дорожнього руху, вміти надавати першу допомогу і знати, як діяти в складних умовах.

Для надання допомоги велосипедистам, крім служб швидкої медичної допомоги, ми залучаємо фахівців з числа членів клубу, у яких є навички надання допомоги у разі травм, захворювань у походах.

Іноді буває так, що до найближчих медичних установ дуже далеко, а допомога потрібна негайно.

Якщо у вас є такий досвід – повідомляйте нам, ми вас будемо залучати до наших заходів.


Олександр Сікора. Військовослужбовець, підполковник. Навчений наданню першої медичної допомоги. Пройшов курси від Польського Червоного Хреста.

Є сертифікованим фахівцем Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, може проводити соціологічні дослідження з вивчення якості життя.

Ірина Сікора – Сертифікований фахівець всесвітньої Організації Охорони здоров’я. Бере участь у проекті ВООЗ, проводить соціологічні дослідження якості життя людей.

З 2000 року вивчає дію трав на організм, може дати кваліфіковану консультацію, як за допомогою натуральної продукції можна відновити імунітет, допомогти організму впоратися з хворобами, як швидко зупинити застуду.

Співпрацює з міжнародною компанією Vision International People Group


Фотогалерея

Стаття 50. Кожен має право на безпечне для життя і здоров’я довкілля та на відшкодування завданої порушенням цього права шкоди.

Кожному гарантується право вільного доступу до інформації про стан довкілля, про якість харчових продуктів і предметів побуту, а також право на її поширення. Така інформація ніким не може бути засекречена.

Стаття 56. Кожен має право на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень.

Конституція України