Творимо комунікативну стратегію у чудовому кутку Стрийщини с.Розгірче.

8-9.12.2017 року в селі Розгірче (Стрийського району) Благодійний фонд “Фонд громад “Рідня” проводив планування своєї роботи. На цю подію був запрошений Директор ТІЦ Стрий Олександр Сікора.

Учасники проводили аналіз діяльності фонду, шукали його слабкі та сильні сторони, робили мозковий штурм, писали плани на майбутнє.

З командою працював дуже сильний тренер з великим досвідом роботи з громадами.

Ми для себе отримали багато нових ідей. Якщо у вас є свої амбіції – долучайтеся до фонду в якості волонтерів. У вас є можливість отримати досвід роботи з мешканцями міста, громадою. Це може стати вашою першою сходинкою в карьерному рості.

Подія відбувалася  в мальовничому куточку Карпат, відпочинковому комплексі “Цісарське урочище”.

Це чудове місце для відпочинку. Ми ночували в дерев’яному домі, в якому була кухня, сауна, супутникове телебачення та всі зручності. Годували нас чудовими, смачними стравами. Блюда з риби були неперевершені!

На озері можна лапати рибу, в лісі збирати гриби, ягоди, дихати чистим повітрям.

Директор ТІЦ Стрий зустрівся з власником бази. п. Андрій із задоволенням прийняв нашу пропозицію на співпрацю. Він показав нам місце, де можна ставити намети на території бази, де зберігати велосипеди, якщо ми підемо в гори. В планах є також розчистка  лісу для прокладання стежок для велосипедистів.

Найближчим часом ми (Асоціація регіонального розвитку Перспектива Стрийщини, ТІЦ Стрий) зустрічаємося та плануємо свою роботу. До неї будемо також залучати відділ культури Стрийської РДА, голову сільської ради, підприємців. Є ідеї – зголошуйтеся.

Дякуємо Петра Маковського за запрошення і довіру. Готові і в подальшому співпрацювати і реалізовувати спільні проекти.

Цю базу ви зможете знайти на нашій карті