У Стрию сьогодні, 12 червня 2015 р, стартував наступний етап міжнародного паломницького велопробігу «Духовні святині-Богу та Світу».

Триденний план маршруту: Стрий – Прилбичі – Młyny – Chotyniec – Horyniec-Zdrój-Radruż – Horyniec-Zdrój- Hrebenne – Рава-Руська -Потелич – Рава-Руська – Жовква – Крехів-Страдч-Унів-Раковець – Стрий.

Учасники пробігу зібралися сьогодні на площі Незалежності Стрия, де отримали благословення на дорогу від о. Олега.

Наразі відбувається двогодинний переїзд зі Стрия до с. Прилбичі бусом, де мандрівники відвідають церкву. Потім від’їзд в с. Завадів, переїзд бусом до переходу Краковець – Корчава, в’їзд на територію Республіки Польща.

Завтра, у другий день етапу, учасники велопробігу переїдуть бусом до с. Гребенне, відвідають церковний комплекс та повернуться на територію України. Надалі у планах – відвідання об’єктів міста Рава-Руська, перший міжнародний турнір з міні-футболу, переїзд велосипедами до с. Потелич, відвідання об’єктів на території цього села.

Вдень мандрівники здійснять перїзд бусом до м. Жовква, відвідають об’єкти на території міста та рушать до с. Зашків.

Надалі – переїзд роверами до Крехівського монастиря, екскурсія по монастирю святого Миколая Отців Василіян.

У неділі, 14 червня, роверисти рушать до с. Страдч, відвідають підземну церкву та помандрують до с. Унева. Там вже візьмуть участь в Архиєрейській Божественній Літургії у Свято-Успенській Унівській Лаврі в рамках проведення прощі Стрийської єпархії.

Потім – переїзд бусом до с. Раковець, до чудотворного джерела та бусом до м. Стрий.

Наступний та останній етап велопробігу відбудеться 21 червня – слідами митрополита Андрея Шептицького у місті Львові.

Джерело