У Стрию стартував наступний етап міжнародного паломницького велопробігу “Духовні святині-Богу та Світу”

Сьогодні у Стрию стартував наступний етап міжнародного паломницького велопробігу “Духовні святині-Богу та Світу”.

Триденний план маршруту:  Стрий- Прилбичі – Młyny – Chotyniec – Horyniec-Zdrój-Radruż – Horyniec-Zdrój- Hrebenne – Рава-Руська -Потелич – Рава-Руська – Жовква – Крехів-Страдч-Унів-Раковець – Стрий.

Учасники пробігу зібралися сьогодні на площі Незалежності Стрия, де отримали благословіння на дорогу від о. Олега.

Наразі відбувається двогодинний переїзд зі Стрия до с. Прилбичі бусом, де мандрівники відвідають церкву. Потім – с. Завадів, переїзд бусом до переходу Краковець – Корчава, в’їзд на територію Республіки Польща.

Потім за планом — с. Млин, відвідання могили о. Михайла Вербицького та переїзд роверами до с. Хотинець задля відвідання церкви Різдва Пресвятої Богородиці.

Після цього роверисти здійснять переїзд бусом  до курорту Горинец – Здруй та переїзд роверами до церкви святої Параскеви в с. Радруж. Та повертаються в Горинец – Здруй, де зустрічаються із мерією.

Завтра, у другий день етапу, учасники велопробігу переїдять бусом до с. Гребенне, відвідають церковний комплекс та повернуться на територію України. Надалі у планах – відвідання об’єктів міста Рава-Руська, перший міжнародний турнір з міні-футболу, переїзд роверами до с. Потелич, відвідання об’єктів на території цього села.

Вдень мандрівники здійснять перїзд бусом до м. Жовква, відвідають об’єкти на території міста та рушать до с. Зашків.

Надалі – переїзд роверами до Крехівського монастиря, екскурсія по монастирю святого Миколая Отців Василіян.

У неділі, 14 червня, роверисти рушать до с. Страдч, відвідають підземну церкву та помандрують до с.Унева. Там вже візьмуть участь в Архиєрейській Божественній Літургії у Свято-Успенській Унівській Лаврі в рамках проведення прощі Стрийської єпархії.

Потім – переїзд бусом до с. Раковець, до чудотворного джерела та бусом до м. Стрий.

Наступний та останній етап велопробігу відбудеться 21 червня –  слідами митрополита Андрея Шептицького у місті Львові.

 

Всі фото www.stryi-tur.info

Джерело: guru.ua