У Стрию відбулась презентація європейських програм розвитку для українців

1.03.2018р. у Стрию відбулась презентація європейських програм розвитку для українців, яку провела радник з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні Вікторія Давидова.

Захід відбувся в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» від Представництва ЄС. 

Так, вона представила основні програми ЄС, які діють в Україні та розповіла про молодіжні, освітні та культурні можливості для молоді, активістів, представників громадських організацій, а також для міста (Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+ та ін.)

«Ми маємо великі можливості для того, щоб розвиватися у різних сферах життя. Найбільше ЄС приділяє увагу молоді, аби долучити до реформ, які діють в країні. Це унікальний історичний момент і варто ним скористатися», – зазначила Вікторія Давидова.

За її словами, ЄС допомагає Україні, проте не може ні здійснювати правосуддя, ні проводити реформи замість влади.

«Інакшими словами, якщо потрібно зробити ремонт в школі чи провести реформу, то ви не можете прийти і сказати: «ви маєте нам це зробити». Потрібно захотіти це зробити самому, Європейский Союз може тільки допомогти реалізувати свої задуми в життя. Також можна звернутись у представництво ЄС в Україні за допомогою», – наголосила вона.

Детальна інформація на сайті Представництва ЄС в Україні та на офіційній сторінці у Фейсбук.

Джерело