У ЄДНОСТІ – НАША СИЛА!

Як сказав Любомир Гузар: «Робіть кожен день свою роботу, і не тільки заради самого себе, робіть разом із іншими і для всіх. В єдності – сила, і вона дозволяє встояти перед будь-якими посяганнями».
І саме сьогодні (15.05.2021) ми, як ніколи повинні в єдності і підтримці один одного, у єднанні великій українській родині, творити розвиток краю і дієвими справами примножувати багатства нашої землі.
Радію БЕЗМЕЖНО, що власне у сьогодні в Міжнародний день сім’ї, в День Європи в Україні у Міжнародний день захисту клімату ми на БРАМІ на ВОРОТАХ КАРПАТ, на території урочища “Колодка”, на початку Національного природного парку “Сколівські Бескиди” у підніжжі монументального пам’ятника трембітарям та скульптури Архістратига Михаїла при в’їзді у мiстo Скoлe молились за УКРАЇНСЬКІ РОДИНИ та закладали “Сад родини”, висаджуючи 15 магнолій.
Наша сьогоднішня акція об’єднала НАДЗВИЧАЙНО ПОТУЖНИХ ЛЮДЕЙ з незвичайними серцями та благородною душею, для промоції краю, які не чекають, що настане час ПОТІМ, а всі РАЗОМ творимо добро ВЖЕ і ЗАРАЗ !

ДОСТОЙНЕ ТОВАРИСТВО:

Богдан Янко – голова Стрийської РДА;
 членкині Міжнародного жіночого руху «За сімейні цінності» Ira Gora, Svetlana Zbroy на чолі Oksana Bilozir Народною артисткою України; Народним депутатом України IV, V, VI, VIII скликань, Міністром культури і мистецтв України (з 4 лютого 2005 — 16 травня 2005), Міністром культури і туризму України (з 16 травня 2005 — 27 вересня 2005) заступницею голови Національної комісії з питань закордонних українців (з 2006).
Марія Гучко – депутат Стрийської районної ради ;
Олена Урдей – начальниця відділу освіти, охорони здоров’я і спорту Стрийської РДА ;
Василь Приндак – директор Національного природного парку “Сколівські Бескиди”;
Тетяна Бойко – керівник ГО «Центр Просвітництва Ініціативи Підприємництва ім.Миколая Рея польської громади Львівщини»;
Юлія Бойко – директор Культурно-просвітницький центр ім. Корнелія Макушинського польської громади м.Стрия;
Олександр Сікора – директор ГО «Туристичний інформаційний центр»
Ірина Сікора – голова ГО «Здоров’я»;

 Координатори Молодіжна рада Стрийщини;

дякуємо, що спільними діями утверджуєте вислів В.Чорновола «Україна починається з мене».

Дякуємо голові Міжнародного жіночого руху «За сімейні цінності» Nataliia Fedorchuk за нагородження Почесними грамоти за активну громадянську позицію та за знак – відзнаку керівнику Арт-майстерні “ВізьмиЙзроби” Соломія Синишин.

І знову на думку спливають Любомира Гузара : “Нам не можна і не треба втрачати надії на кращі часи. Замість того, аби зневіритися – беріться до роботи”.

ТАК, БЕРІМОСЬ до роботи, вивчаймо свій край, популяризуймо СВОЄ, творімо НАДІЮ на краще життя, наш край багатий на історію, на культурну спадщину!

І в цьому ми переконались відвідавши:
історико-краєзнавчий музей “Сколівщина”, директор Тетяна Зінкевич. Друзі, наш музей – це скарбниця українського духу;
 пам’ятку архітектури національного значення дерев’яну церкву і дзвіницю Святого великомученика Пантелеймона 1760 р м. Сколе, де мали можливість духовно омитись і набратись Божої благодаті:
 парк-пам′ятку садово-паркового мистецтва – «Палац Гредлів», де ми спацерували та дякували людським рукам, що колись створили цю розкіш. І одночасно краялось серце від побаченого, бо палац потребує ремонту і постійної опіки, але кроки і дії керівництва Національного природного парку “Сколівські Бескиди” вселяє обережний оптимізм, що Маєток Гредлів перетвориться на туристичну родзинку бойківського краю.
 костел Семи скорбот Матері Божої 1891-1892р, який вважається окрасою м.Сколе.

Описуючи події сьогоднішнього дня розумію, що світ змінюється щохвилинно і лише від нас залежить, які зміни нас чекатимуть та пам’ятаймо, що лише ВМОТИВОВАНЕ СЕРЦЕ на добро і любов ДАРУЄ ЩАСЛИВЕ МАЙБУТНЄ !

Ще раз всіх зі святом!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.