В гостях у … ватажка опришків Олекси Довбуша

В рамках Другого Всесвітнього фестивалю Українських кредитних спілок його учасники здійснили кілька захоплюючих екскурсій Західною Україною. Із Стрия ми переїхали на Івано—Франківщину. І опинилися в гостях у … ватажка опришків Олекси Довбуша. Ось так виглядає його криївка. Саме тут народний месник свого часу переховувався від озброєних прислужників багатіїв, з якими вів безкомпромісну боротьбу.

Комплексна пам’ятка природи «Скелі Довбуша» лежить на висоті 668 м над рівнем моря. Це скелясті виступи пісковиків заввишки до 80 м, що утворились більше 70 млн років тому на дні палеогенового моря. Кам’яний лабіринт завширшки 200 м тягнеться серед буково-смерекового лісу зі сходу на захід майже на 1 км. Як тут красиво – ви бачите на цих світлинах! Дякуємо за чудову екскурсію, шановні організатори Міжнародного форуму кредитних спілок на Стрийщині!

Джерело


12 серпня 2017 року в день завершення Форуму кредитних спілок у рамках II Всесвітній фестивалю українських кредитних спілок ми майнули у Карпати – перлину нашого краю – Скелі Довбуша у Бубнище.
По дорозі наша преса вирішила покупатися у річці Сукель на водоспаді. Доволі непогано остудилися))) А далі ми взяли скелі Довбуша, які легко нам піддалися)).

Ми зробили фінальну фотографію із банером Української федеральної кредитної спілки м.Рочестер (США), першого і надійного партнера із яким ми розпочали і провели I-й фест у далекому 2012 році, у серпні 2016 році ми видрапалася))) на гору Парашка щоб із цим банером сповістити весь світ, що ми розпочали підготовку до II Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок і запросити до партнерства. І ось тепер ми, українці із різних кутків світу, тримаємо український прапор та все той же банер, і звіщаємо всьому світу, що розпочалася підготовка до III Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок. А де він буде? Нехай це буде інтригою! Маємо ідею)))

Джерело


ГО Туристичний Інформаційний Центр Стрия (ТІЦ Стрий) був організатором цієї мандрівки

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.