В гостях у … ватажка опришків Олекси Довбуша

В рамках Другого Всесвітнього фестивалю Українських кредитних спілок його учасники здійснили кілька захоплюючих екскурсій Західною Україною. Із Стрия ми переїхали на Івано—Франківщину. І опинилися в гостях у … ватажка опришків Олекси Довбуша. Ось так виглядає його криївка. Саме тут народний месник свого часу переховувався від озброєних прислужників багатіїв, з якими вів безкомпромісну боротьбу.

Комплексна пам’ятка природи «Скелі Довбуша» лежить на висоті 668 м над рівнем моря. Це скелясті виступи пісковиків заввишки до 80 м, що утворились більше 70 млн років тому на дні палеогенового моря. Кам’яний лабіринт завширшки 200 м тягнеться серед буково-смерекового лісу зі сходу на захід майже на 1 км. Як тут красиво – ви бачите на цих світлинах! Дякуємо за чудову екскурсію, шановні організатори Міжнародного форуму кредитних спілок на Стрийщині!

Джерело


12 серпня 2017 року в день завершення Форуму кредитних спілок у рамках II Всесвітній фестивалю українських кредитних спілок ми майнули у Карпати – перлину нашого краю – Скелі Довбуша у Бубнище.
По дорозі наша преса вирішила покупатися у річці Сукель на водоспаді. Доволі непогано остудилися))) А далі ми взяли скелі Довбуша, які легко нам піддалися)).

Ми зробили фінальну фотографію із банером Української федеральної кредитної спілки м.Рочестер (США), першого і надійного партнера із яким ми розпочали і провели I-й фест у далекому 2012 році, у серпні 2016 році ми видрапалася))) на гору Парашка щоб із цим банером сповістити весь світ, що ми розпочали підготовку до II Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок і запросити до партнерства. І ось тепер ми, українці із різних кутків світу, тримаємо український прапор та все той же банер, і звіщаємо всьому світу, що розпочалася підготовка до III Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок. А де він буде? Нехай це буде інтригою! Маємо ідею)))

Джерело


ГО Туристичний Інформаційний Центр Стрия (ТІЦ Стрий) був організатором цієї мандрівки

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.