В м. Дрогобич пройшов семінар «Велосипедне місто» в рамках Європейського тижня мобільності.

16 вересня 2017 року в м. Дрогобич пройшов семінар «Велосипедне місто» в рамках Європейського тижня мобільності. На запрошення ГО «Вело Дрогобич» ми прийняли участь у семінарі. Голова клубу Вело-Стрий, директор ТІЦ Стрий ділився досвідом розвитку велосипедного руху в м. Стрий.

Програма семінару:

Захід проходив в будинку культури ім.. Івана Франка. Нас дуже тепло зустріли, ми познайомилися, зробили фотографії і почалася робота.

Ми почули вступне слово від Маріни Шквиря, яка ознайомила нас  з програмою.

п. Кондзьолка Володимир дуже професійно розказав як планувати вело інфраструктуру в місті, на що звертати увагу, до кого звертатися для вирішення питань.

Олеськів Орест дуже докладно показав на слайдах і розказав, як у Львові почалися створюватися вело доріжки, з чим прийшлося стикнутися, показав, що не правильно було зроблено щоб інші міста цього не повторювали.

Перерва на каву у нас пройшла в кафе Gustav Klimt Café на вул.. І.Франка. Крім кави і тістечок організатори семінару нам (гостям семінару з інших міст) запропонували дуже смачну страву. Нема сенсу її описувати. Її треба скуштувати. Ця страва ще не була в меню. Ми були першими, хто це скуштував. Коли будете замовляти, скажіть «дайте нам те, що давали учасникам вело-семінару».

Наступний виступ Олександра Сікора. Була надана статистика по м. Стрий, показані приклади, як писати звернення в міську раду, урядовий контактний центр, як співпрацювати з поліцією, як навчати дітей правилам дорожнього руху.

Учасників семінару дуже сподобалося наше ноу-хау – білети по правилам дорожнього руху.

  Виступ Бєли Софії був дуже доступний для сприяння. Ми отримали медичні поради для велосипедистів.

Дуже цікаво було дивитися відео-презентацію про  «Вело-Дрогобич». Зроблено професійно. Ми побачили, що в м. Дрогобич велика спільнота велосипедистів, дуже багато різноманітних заходів.

Після закінчення ми подарували від ТІЦ Стрий туристичну карту Стрия організації «Вело Дрогобич» та «ЛАВ»