В м. Дрогобич пройшов семінар «Велосипедне місто» в рамках Європейського тижня мобільності.

16 вересня 2017 року в м. Дрогобич пройшов семінар «Велосипедне місто» в рамках Європейського тижня мобільності. На запрошення ГО «Вело Дрогобич» ми прийняли участь у семінарі. Голова клубу Вело-Стрий, директор ТІЦ Стрий ділився досвідом розвитку велосипедного руху в м. Стрий.

Програма семінару:

Захід проходив в будинку культури ім.. Івана Франка. Нас дуже тепло зустріли, ми познайомилися, зробили фотографії і почалася робота.

Ми почули вступне слово від Маріни Шквиря, яка ознайомила нас  з програмою.

п. Кондзьолка Володимир дуже професійно розказав як планувати вело інфраструктуру в місті, на що звертати увагу, до кого звертатися для вирішення питань.

Олеськів Орест дуже докладно показав на слайдах і розказав, як у Львові почалися створюватися вело доріжки, з чим прийшлося стикнутися, показав, що не правильно було зроблено щоб інші міста цього не повторювали.

Перерва на каву у нас пройшла в кафе Gustav Klimt Café на вул.. І.Франка. Крім кави і тістечок організатори семінару нам (гостям семінару з інших міст) запропонували дуже смачну страву. Нема сенсу її описувати. Її треба скуштувати. Ця страва ще не була в меню. Ми були першими, хто це скуштував. Коли будете замовляти, скажіть «дайте нам те, що давали учасникам вело-семінару».

Наступний виступ Олександра Сікора. Була надана статистика по м. Стрий, показані приклади, як писати звернення в міську раду, урядовий контактний центр, як співпрацювати з поліцією, як навчати дітей правилам дорожнього руху.

Учасників семінару дуже сподобалося наше ноу-хау – білети по правилам дорожнього руху.

  Виступ Бєли Софії був дуже доступний для сприяння. Ми отримали медичні поради для велосипедистів.

Дуже цікаво було дивитися відео-презентацію про  «Вело-Дрогобич». Зроблено професійно. Ми побачили, що в м. Дрогобич велика спільнота велосипедистів, дуже багато різноманітних заходів.

Після закінчення ми подарували від ТІЦ Стрий туристичну карту Стрия організації «Вело Дрогобич» та «ЛАВ»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.