“Велика Гаївка” м. Дрогобич (фото-відео)

18 квітня 2017 року в м. Дрогобич пройшов фестиваль «Велика Гаївка». На це свято нас запросив Туристично інформаційний центр м. Дрогобича. Наш Туристичний інформаційний центр Стрийщини прийняв це запрошення і ми вирішили приєднатися до свята. Про цю подію ми повідомляли на сторінках інтернету.

Гасло цьогорічної Гаївки – «Треба бути разом». Свято готували діти з міста Авдіївка (Донецька обл..) та Дрогобича.

Свято почалося об 14 годині. Ми приєдналися біля пам’ятника Т.Шевченку.

Через деякий час пішли в центр міста і продовжили свято біля пам’ятника Юрію Дрогобичу. Діти співали, танцювали, лицарі показували своє вміння володіти мечами.

Третя локація була біля церкви Пресвятої Трійці.

О 16:00 почалося цікаве дійство. Такого я ще не бачив. Через все місто почався кривий танець. Місто завмерло, поліція перекрила рух. По місту рухалося сотні людей тримаючи один одного за руки. Видовище неймовірне.

Через годину кривий танець дістався головної сцени фестивалю. В повітрі ми чули запах шашликів, музиканти налаштовували апаратуру. Всі були в очікувані свята. В концерті брали участь гурти: «Запаска», «От Вінта», «GrozovSka».

Під час фестивалю ми  відвідали туристичний інформаційний  центр Дрогобича. Нас привітливо зустріли, дуже професійно розповіли про місто, що зараз можна відвідати, подарували карти з цікавими туристичними об’єктами.

Трохи пізніше нас на каву запросив директор ТІЦ м. Дрогобич Ігор Чава. Унікальна кав’ярня, унікальна панська кава, унікальна розмова.

Обговорили спільні плани по роботі туристичних центрів, намітили подальші плани. П. Ігор запропонував провести збір всіх туристичних інформаційних центрів для обміну досвідом, налагодженню співпраці, реалізації спільних проектів. І запропонував провести цю зустріч в м. Стрию, який дуже зручно розташований і може стати об’єднувальним центром нашого регіону. Ми з задоволенням прийняли цю пропозицію і зараз будемо думати, як це реалізувати.

Після закінчення зустрічі ми подарували п. Ігорю нашу туристичну карту і сувенірний магніт з зображенням нашого міста.Дивитися всі фото

Інформація на сайті Дрогобицької міської ради

1 Trackback / Pingback

  1. “Велика Гаївка” м. Дрогобич (фото-відео) | ТІЦ Стрий | Клуб Вело-Стрий (Еко-Турист)

Comments are closed.