Dual slalom

Велосипедний спорт з кожним роком набуває все більшу кількість шанувальників. Завдяки існуванню численних дисциплін кожен спортсмен або глядач здатний підібрати варіант до душі. Високою популярністю користуються видовищні екстремальні вело дисципліни.  Сьогодні ми хотіли б розповісти вам про особливості такого напрямку, як дуал-слалом.

Представлену дисципліну велосипедного спорту слід розглядати як аналог паралельного спуску на лижах.

Які чином проводяться змагання? Траси в цьому випадку представлені двома доріжками, на яких стартують спортсмени по встановленим сигналом. При цьому ми хочемо звернути увагу на той факт, що доріжки абсолютно не мають відмінностей. Кожна траса являє собою спуск, на якому встановлені прапорці. Саме їх повинні об’їжджати учасники змагань. Не можна не сказати про наявність невеликих упорів і трамплінів, які нерідко вважають за краще встановлювати організатори заходу. Проте їх присутність не вважається обов’язковим.

Дані особливості організації роблять можливою одну з причин, по якій дуал-слалом вважається видовищною і яскравою дисципліною, а саме боротьбу спортсменів не тільки з трасою, а й безпосередньо один з одним в режимі реального часу. Переможець змагань визначається за результатами двох заїздів.

Велосипед для дуал-слалому: основні риси моделі

Щоб домогтися успіхів у цьому напрямку і запобігти виникненню травмонебезпечних ситуацій, слід подбати про наявність спеціального велосипеда. Моделі для дуал-слалому повинна бути досить потужною, з великою міцністю конструкції. Для них характерна особлива геометрія рами, в результаті чого управління байком на віражах для спортсмена не супроводжуватиметься утрудненнями. Ми звертаємо вашу увагу на те, що для таких велосипедів допустима як жорстка, так і повно підвискова рама високого рівня.

Оптимальним рішенням для дуал-слалому є гірські велосипеди, які призначені для активної експлуатації в умовах відсутності дорожнього покриття.

З грудня місяця 2015 року реалізуємо проект в Стрию

Дуал Слалом Мариуполь 2014

Добавить комментарий

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.