ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ПРОЕКТІ

Проведення аматорських велосипедних змагань із крос-кантрі
(змагання по пересічній місцевості) на честь видатного польського журналіста, мандрівника,  уродженця м. Стрий Казімєжа Новака

В м. Моршин Львівської області будуть проходити змагання крос-кантрі. Цей вид змагань передбачає їзду на велосипеді по пересічній місцевості (траса включає в себе як природні, так і штучні перешкоди. Попередні змагання проходили в с. Підгірці і в Розгірче.

У 1996 році крос-кантрі (в класичному варіанті, званому олімпійський крос-кантрі (XCO)) стало олімпійським видом спорту (єдина з дисциплін маунтинбайку) . Крос-кантрі в силу своєї доступності і відносно низькою травматичності – найпопулярніша дисципліна у велоспорті.

Мета організації перегонів: популяризація велосипедного руху, здорового способу життя, розвиток туризму в м. Моршин, Стрийському районі, створення робочих місць та створення умов по розвитку спільних проектів з європейськими партнерами, розповідь про видатного польського журналіста, мандрівника,  уродженця м. Стрий Казімєжа Новака, першу людину у світі, яка самостійно двічі перетнула Африку з півночі на південь і у зворотному напрямку.

Організаторами заходу виступили: Г О “Вело-Стрий”, Інтернет портал «Guru.ua», Культурно-Просвітницький центр ім. Корнеля Макушинського, …………(уточнюються, додаються)

В рамках заходу передбачаються вело-змагання, навчання, як поводитися на природі, природоохоронні заходи, паломництво в храми, ігри, прогулянки по лісу, екскурсії по місту Моршин.

Дата проведення 03-04.10.2015 р.

Запрошуємо Вас в цей проект. Ви можете прийняти в ньому участь як партнер, спонсор або як учасник.

Ми будемо вдячні за допомогу в реалізації даного проекту. Допомога може виглядати у вигляді благодійного внеску, надання обладнання (у вигляді подарунка або на час проведення заходу – список надамо по запиту), призів, знижок та іншого для учасників вело перегонів.

На кожних зустрічах, в інформаційних матеріалах, в розсилках ми будемо розповідати про наших партнерів  і спонсорах. Під час проведення змагань ви можете розмістити свою рекламну продукцію, прийняти участь в нагородженні учасників і висказати свої побажання.

Вашу відповідь чекаємо до 18:00 29.09.2015 р. В іншому випадку ми не зможемо інформацію про вашу організацію включити в наші рекламні матеріали.

 Повна інформація, положення на сайті www.eco-tourist.lviv.ua
тел.. 067 55185 Олександр

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.