Запрошення до співпраці

Вих. № 103 від 03.08.2015

Громадським організаціям, підприємцям, Стриянам

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ПРОЕКТІ

Проведення аматорських велосипедних змагань із крос-кантрі
(змагання по пересічній місцевості) на честь Дня Незалежності України

В с. Розгірче, Стрийського району. Львівської області будуть проходити змагання крос-кантрі. Цей вид змагань передбачає їзду на велосипеді по пересічній місцевості (траса включає в себе як природні, так і штучні перешкоди.

У 1996 році крос-кантрі (в класичному варіанті, званому олімпійський крос-кантрі (XCO)) стало олімпійським видом спорту (єдина з дисциплін маунтинбайку) . Крос-кантрі в силу своєї доступності і відносно низькою травматичності – найпопулярніша дисципліна у велоспорті .

Мета організації перегонів: популяризація велосипедного руху, здорового способу життя, розвиток туризму в Стрийському районі, створення робочих місць та створення умов для розвитку спільних проектів з європейськими партнерами.

Організаторами заходу виступили: Сектор молоді та спорту Стрийської РДА,  селищна рада с. Розгірче, Інтернет портал «Guru.ua», ГО “Вело-Стрий”, Культурно-Просвітницький центр ім. Корнеля Макушинського, Відділ душпастирства спорту УГКЦ.

В рамках заходу передбачаються вело-змагання, навчання, як поводитися на природі, природоохоронні заходи, паломництво на територію скельного монастиря, екскурсії до фермерського господарства «РОЗГІРЧЕ», спортивні ігри, прогулянки по лісу, екскурсії по селу Розгірче, Братківці, Жулин, Семигинів.

Дата проведення 21-23.08.2015 р.

Запрошуємо Вас в цей проект. Ви можете прийняти в ньому участь як партнер, спонсор або як учасник. 

Ми будемо вдячні за допомогу в реалізації даного проекту. Допомога може виглядати у вигляді благодійного внеску, надання обладнання (у вигляді подарунка або на час проведення заходу – список надамо по вашому запиту), призів, знижок, продуктів харчування, води та іншого для учасників вело перегонів.

На кожних зустрічах, в інформаційних матеріалах, в розсилках ми будемо розповідати про наших партнерів  і спонсорах. Під час проведення змагань ви можете розмістити свою рекламну продукцію, прийняти участь в нагородженні учасників і висказати свої побажання. Якщо ви надаєте призи, то ми вручаємо переможцям сертифікати, а призи ви будете вручати в своєму офісі особисто. Люди зможуть ознайомитися з вашим бізнесом і ви отримаєте нових покупців і прихильників.

Чим раніше ми почнемо співпрацювати – тим більше інформації буде опубліковано про вашу організацію. Логотипи організацій-спонсорів наносяться на дипломи, номерні знаки учасників та інших документах. Після затвердження макетів інформацію змінити не можливо. (При великому бажанні – за ваш рахунок). Крайній строк – до 16.08.2015.

Повна інформація, положення на сайті www.eco-tourist.lviv.ua

Контакти 067 5518335 Олександр  

Директор центру ГО «Вело-Стрий»
О. Сікора

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.