Електро-Велосипед

ЕлектроВелосипед – вже реальність!

Нові реальності приходять в наше життя. Коли ми вчилися в школі ми дуже хтіли мати велосипед. І дуже наполегливо ми чіпляли до нього маленький моторчик, який тріщав, постійно ламався. Ми завжди були в мазуті і «пахли» бензином.

Але яке було задоволення їхати на ровері і не крутити при цьому педалі.

Зараз у багатьох із нас є великі машини. Ми стали поважними. Але……

Ціни на бензин стрімко зростають, обслуговування автомобіля теж не з дешевих. Міський транспорт – це окрема історія. Як правило автобуси в неналежному стані, водії не професіонали, палять в автобусі, ведуть себе грубо, не поважно.

Зараз в нашому місті жваво обговорюється питання підвищення тарифів на перевезення пасажирів. Люди збираються проводити громадські слухання, вимагати звіту від керівників.

Мою пропозицію ходити пішки або їздити на ровері вони не зрозуміли. У них це в голові не вкладається. Як, я такий поважний і на ровері. А що люди скажуть, а як мій імідж. Люди ж повинні побачити, на якому авто я під’їхав до роботи.

Чесно кажучи, я і тепер не знаю, як їздять маршрутки в нашому місті. Я ходжу пішки або пересуваюсь на велосипеді.

Для тих, кому лінь крутити педалі, хто хоче заощадити кошти людство розробило ЕлектроВелосипеди, а точніше електроколесо. Мені ця ідея дуже сподобалася і я її обов’язкову зроблю.

А тепер по суті:

Електроровер поєднує в собі переваги звичайного велосипеда, а встановлене електроколесо дозволяє долати далекі відстані без істотних фізичних зусиль і грошових затрат. Адже 100 км пробігу на ЕлектроВелосипеді коштує менше 1 грн електроенергії! При цьому, як і при поїздці на звичайному велосипеді Ви не забруднює навколишнє середовище, зберігаючи баланс екосистеми .

Які витрати на пересування та обслуговування.

Вид транспортного засобу

Витрати на перемiщення

Фiзичнi, Вт*год/км

Фінансовi, грн/км

велосипед

5-10

0

електровелосипед

0

0,003-0,01

скутер

0

0,2-0,4

автомобiль

0

>0,8

.

Навіщо потрібен ЕлектроВелосипед?

Часто бувають ситуації, в яких є необхідність в легкому, швидкому і економічному способі пересування. Ось одна з таких: На вулиці весна, гарна погода. Треба протягом півгодини опинитися в іншому місці на відстані в 15 км, маючи з собою багаж 10-20 кг. Використовувати автомобіль? Можна, але заради перевезення своєї персони потрібно заводити і прогрівати двигун, доливати паливо, спалювати його, стояти у короку (якщо не пощастить) – все це втрати часу і грошових коштів.

Тоді може міський транспорт? Можна, але він їде не завжди прямо до місця призначення, а очікування на зупинці і перспектива не вміститися в салон переповненій маршрутки – втрати часу.

Але може таксі? Можна, якщо це буде економічно виправдано в даній ситуації.

Велосипед! Відмінна думка, але якщо попереду затяжний підйом, 5 % -10 %, важкувато, не встигнути за півгодини. Що ж робити в такому випадку? Відповідь на поверхні: удосконалити велосипед під необхідні потреби, обладнати електромотором і він без проблем впорається з поставленим завданням. І таких ситуацій безліч, у кожного своя. Кожному необхідно їздити на роботу, на дачу, в магазин, на природу і кожен вибирає для себе відповідну можливість пересування. Саме ЕлектроВелосипед доповнює ці можливості. Повна слухняність електромотора, миттєвий відгук на ручку акселератора, бездимність і відмінна динаміка електроприводу – все це далеко не останні аргументи на користь електричних транспортних засобів!

Один із сайтів, якій пропонує таку продукцію……..

Слідкуйте за нашими новинами. Ми вам розкажемо, що з цього вийшло 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.