Велораллі “Шляхами Розточчя – 2016”

Запрошую до участі у підсумковому велотуристському заході 2016 року комісії з велотуризму Львівської ОФСТ – традиційному велораллі “Шляхами Розточчя” пам’яті Ярослава Базилевича (Положення додається).

Старт велоралі – на площі ВІчевій у м.Жовква 17 вересня о 11:00.

В рамках велораллі 17 вересня планується провести вечір відпочинку у туристському таборі “Росинка” в селі Зіболки з презентацією туристських можливостей Ісландії та Норвегії, яку проведуть львівські туристи, котрі там побували.
Прошу поширити інформацію серед знайомих велотуристів всіми можливими способами комунікації. Також прошу повідомити мене електронним листом про прочитання цього листа свою участь/неучасть у заході.

З повагою, Тарас Пахолюк

 Шановні учасники клубу Вело-Стрий.

Участь у цих заходах нам заборонена президентом громадської організації “Львівська обласна федерація спортивного туризму” Тарасом Пахолюк.

Суть питання. Нещодавно відбувався міжнародний вело-форум у Франції. Бажаючи, через цю організацію зголосилися прийняти участь. Ми подали списки по запропонованій формі.  Всі питання по поїздки учасники вирішували самостійно, безпосередньо з п. Т.Пахолюк. Це отримання віз (кому потрібно, організація сприяла за додаткову оплату),  сама поїздка, оформлення групи, оренда автобусу, списки і все інше. Наш клуб в організації поїздки  участі не приймав. Які були домовленості між учасниками поїздки і організаторами ми не знаємо, документів,  договорів не бачили.

Коли група була готова на виїзд, один із наших Стриян не зміг поїхати з невідомих нам причин. Тепер з нашого клубу вимагають оплатити за цього учасника отримання візи і компенсувати вартість проїзду.

У зв’язку з тим, що ми не знаємо про домовленості, які були між учасниками і організаторами, наша організація не готова брати на себе компенсувати такі витрати.

Приводимо лист від п. Т.Пахолюк.( Вашому клубу для участі в заході потрібно закрити питання з Петром Гойдало: він так і не оплатив ЛьвОФСТ кошти за сприяння в отриманні візи для себе і дружини (20 Євро) і не компенсував половину вартості проїзду в автобусі (100 Євро).  Спробуйте переконати його це зробити, щоб не підставляти весь клуб. Якщо не вдасться – Вам доведеться коштом клубу оплатити його борг.)

Просимо членів клубу виказати свою думку.

Голова клубу Вело-Стрий Олександр Сікора