Відбулося засідання Громадської ради при Стрийській райдержадміністрації

29 листопада 2017 р. відбулося засідання Громадської ради при Стрийській райдержадміністрації. В його роботі взяла участь завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Надія Пеленичка. Серед питань, винесених на порядок денний ради, були: звіт про роботу Громадської ради за 2 та 3 квартали 2017 року, внесення пропозицій до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік та внесення пропозицій до плану роботи Громадської ради на 2018 рік.

Голова ради  доповів про її роботу та участь в житті району, а саме: участь в Колегіях РДА, організаційних комітетах, комісіях, в організації та проведенні автопробігу «Хоробрі серця Стрийщини», присвяченого Героям АТО, велопробігу «З когорти нескорених»-75-ій річниці УПА, партнерство в розробці проекту «Бестріл» по розвитку туризму на території Стрілківської сільської ради, участь у написанні Програми розвитку  туризму на Стрийщині, участь у інспекційній комісії районного відділу освіти по перевірці умов навчально-виховної роботи у школах та дитячих садочках та ін.

Юрій зазначив, що керівництво Стрийської райдержадміністрації дослухається до пропозицій громадськості і сприяє у вирішенні проблем, які виникають у житті громад. Дальше члени Громадської ради вносили свої пропозиції до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік та до плану роботи Громадської ради на наступний рік. Надія Пеленичка запропонувала членам Громадської ради долучитися до інформаційних кампаній, які проводить райдержадміністрація, а також запросила до участі у Форумі громадських рад Львівщини, який відбудеться 7 грудня.

Джерело


В роботі громадської ради  прийняв участь директор центру ТІЦ Стрий Олександр Сікора. Він надав свої пропозиції що до розвитку туризму на Стрийщині.