Відбулося засідання Громадської ради при Стрийській райдержадміністрації

29 листопада 2017 р. відбулося засідання Громадської ради при Стрийській райдержадміністрації. В його роботі взяла участь завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Надія Пеленичка. Серед питань, винесених на порядок денний ради, були: звіт про роботу Громадської ради за 2 та 3 квартали 2017 року, внесення пропозицій до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік та внесення пропозицій до плану роботи Громадської ради на 2018 рік.

Голова ради Юрій Комарницький доповів про її роботу та участь в житті району, а саме: участь в Колегіях РДА, організаційних комітетах, комісіях, в організації та проведенні автопробігу «Хоробрі серця Стрийщини», присвяченого Героям АТО, велопробігу «З когорти нескорених»-75-ій річниці УПА, партнерство в розробці проекту «Бестріл» по розвитку туризму на території Стрілківської сільської ради, участь у написанні Програми розвитку  туризму на Стрийщині, участь у інспекційній комісії районного відділу освіти по перевірці умов навчально-виховної роботи у школах та дитячих садочках та ін.

Юрій Комарницький зазначив, що керівництво Стрийської райдержадміністрації дослухається до пропозицій громадськості і сприяє у вирішенні проблем, які виникають у житті громад. Дальше члени Громадської ради вносили свої пропозиції до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік та до плану роботи Громадської ради на наступний рік. Надія Пеленичка запропонувала членам Громадської ради долучитися до інформаційних кампаній, які проводить райдержадміністрація, а також запросила до участі у Форумі громадських рад Львівщини, який відбудеться 7 грудня.

Джерело


В роботі громадської ради  прийняв участь директор центру ТІЦ Стрий Олександр Сікора. Він надав свої пропозиції що до розвитку туризму на Стрийщині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.