Відбувся успішно VI етап Міжнародного паломницького велопробігу “Духовні святині- Богу і Світу”.

Цього разу нас було восьмеро. Проїхали роверами небагато – 67 км, решта – бусом. ДОРОГИ, МУЗИ, МИЛОСЕРДЯ – такі думки приходять для означення цього етапу велопробігу. Так ми вперше перетнули кордон України та побували на території Республіки Польщі. І поля тут так само дбайливо доглянуті як і у нас, і буськи маленькі уже виглядають з гніздечок, і народ гостинний такий же. Лише дороги …. до самого закутка населених пунктів – неширокі, вузенькі, але до-ро-ги !!!.

Не можна все нараз виправити, але до знакових місць давно вже пора це зробити. Прилбичі, Зашків на це заслуговують в першу чергу. Так склалося, що протягом усього етапу нам випало спілкуватися з непересічними особистостями, яким Муза не дає відпочивати: пані Ганна Русяєва-Мельник з с Завадів, що на Яворівщині декламувала нам свої патріотичні та духовні вірші прямо біля місцевої церкви Різдва Пресвятої Богородиці, о.Василь Батюк – духовний провідник парафії Пресвятої Трійці у м. Жовква, що обдарував нас чисельними дарами та ласкавим благословенням; для нього музика не тільки в минулому – баян дбайливо зберігаєтбся в ризниці постійно; брат-монах Пахомій з Крехівського монастиря Св. Миколая, що під гітару у пізню пору доби доносив до нас Боже Слово і розповідь про монастир-Духовну Твердиню УГКЦ; паломники з Мостиськ ,які так чудово провадили спів разом з нами біля джерела у Раковці-це не повний перелік подій пов”язаних з діяльністю музи.

Ну і звичайно не можна не згадати про Милосердя. Ми прибули до Святоуспенської Унівської Лаври та долучилися до паломників з нашої Стрийської Єпархії у рамках прощі милосердя, зорганізованої благодійним фондом Рідня. Ну а милосердя Боже, милосердя у пунктах перетину кордону з обох його сторін, в чому нам сприяли багато добрих людей, прийняття та спілкування з  учасниками в усіх місцях маршруту направду вражає та залишиться приємним спогадом про цю поїздку. Прилбичі, Залужжя, Завадів, Млини, Хотинєц, Горинєц-Здруй, Радруж, Рава- Руська, Потелич, Жовква, Крехів, Страдч, Унів, Раковець-місця, які нам вдалось відвідати під час паломницького велотуру.

Попереду недільний велотур 21 червня Львовом по церквах та місцях, пов”язаних з діяльністю Митрополита Андрея Шептицького. Запрошуємо всіх до участі!

Більше світлин з велотуру тут: http://voyevoda.io.ua/album734245