Випуск путівника с.Добрівляни

В рамках розвитку проекту «Стрийщина туристична» ми випустили невеликий путівник про село Добрівляни. Ми, це небайдужий мешканець села Добрівляни, письменник-мандрівник, поет, організатор багатьох фестивалів Гаргай Руслан та голова клубу «Вело-Стрий» Олександр Сікора Ми просто взяли і зробили. Руслан – редактор. Я займався дизайном і версткою. Хоч за фахом я професійний військовий і ніяких курсів не закінчував. Було просто бажання щось робити в цьому напрямку.

Раніше ми зробили невелику карту села Добрівлян с коротким змістом.  Руслан малював на клаптику папері, а я просканував і вже на комп’ютері малював річки і гори. Не професійно – але зрозуміло. Такого ще не було. Це тільки початок.

В рамках своєї громадської організації ГО «Вело-Стрий» (Еко-Турист) ми намагаємося створити ТІЦ (Туристичний інформаційний центр Стрийщини). Владі це не цікаво. Коли спілкувались з зацікавленими особами (підприємцями, власниками готелів, кафе-ресторанів, виробниками сувенірної продукції) ми старалися показати перспективи розвитку туризму на Стрийщині. Ми не побачили вогники в їх очах. Там було «нехай буде як є, нам і так не погано». Ми почули і що сайт у нас не такий (він повинен коштувати 5000 грн.), і приміщення у нас нема, і ми не такі. На прохання дати гроші на сайт і кожен місяць адміністратору на підтримку всі відвернулися.

Є тільки один підприємець, який перерахував нам кошти на розвиток організації. Ми навіть і не очікували. Так, є ще один стриянин, який нам допомагає. Він передав в дар вело-клубу вже три ровера. Ми їх надаємо тим учасникам клубу, у кого зараз нема і вони хочуть навчитися їздити. І де знаходиться цей стриянин-меценант. Ні, не в Стрию. Denis Kostelnyuk – місто Терні, Італія.

Ми робили і будемо робити свою справу. Потихеньку, з помилками,  але будемо робити. Наш край дуже перспективний для розвитку туризму та створення додаткових робочих місць, поповнення бюджету.

І іще добра новина. Під керівництвом Євгена Тиченко скоро вийде цікава карта з історичними  місцями в м. Стрий. В проекті задіяна велика кількість небайдужих стриян і ви про них скоро узнаєте.

Дякуємо всіх, хто нас підтримав.

Голова клубу “Вело-Стрий” Олександр Сікора