Вітаємо Ірину Сікору з прийняття в членкині Об’єднання народних майстрів

Вітаємо керівника проєкту “Стрийський вернісаж” Ірину Сікору з прийняття в членкині Об’єднання народних майстрів та художників-аматорів при комунальному закладі Львівської обласної ради навчально-методичного центру культури і мистецтв Львівщині (При департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації).

Вона є засновником громадських організацій «Екологічно – туристичний просвітницький центр Здоров’я» (виконувач обов’язків голови організації) з 2014 року. Громадської організації Туристичний інформаційний центр Стрия (заступник голови організації, член правління) з 2017 року.

В рамках ГО ТІЦ Стрий заснувала і очолила проєкт «Стрийський вернісаж» ціль якого – проведення постійних ярмарок – виставок виробів ручної роботи майстринь Стрийського району.

До проєкту долучила інші громадські організації та майстринь (майстрів), які роблять своїми руками різноманітні прикраси, вироби, сувенірну продукцію, художників, митців, музикантів, творчих особистостей. Також долучили членів сімей військовослужбовців та осіб з-поміж вимушених переселенців.

За час існування проєкту час було організовано (проведено, взяли участь) у 73 ярмарках, як в Стрию, так і в інших містах (Львів, Моршин, Дрогобич, Трускавець, Славське, Сколе, Меденичі, Нагуєвичі, Ганачівка, Руда, Журавно та інші). Зразки виробів були представлені на ярмарках в Польщі, Німеччині, Італії.

На даний час велика увага направлена на виготовлення патріотичної символіки і збір коштів для воїнів ЗСУ.

На фронт, тимчасово переселеним особам, регіонам, постраждалих від російської агресії передано сотні одиниць виробів патріотичної продукції.

За творчу діяльність неодноразово відмічена подяками та грамотами.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.