Вітаємо місто Стрий з пермогою

Шановні учасники конкурсу!

Ми в захваті від рівня заявок, яких ми отримали всього 5. Але якість заявок коштує сотні. Ми дуже довго вагались і кілька днів намагались об’єктивно розглянути кожну з різних ракурсів. Можемо сказати, що з кожною громадою попрацювали б з радістю, але у нас фізично не вистачить часу, бо, як не гірко це, ми маємо займатись і комерційними проектами, бо від цього залежить і можливість оголошувати конкурси, і виділяти наш час для підтримки ініціатив активних громад.
Отже, щоб довго не розтікатись у компліментах – до справи.

ПЕРЕМОЖЦЕМ цього конкурсу ми обрали ЛИМАНСЬКУ ОТГ. Окрім бездоганної заявки, ми зрозуміли необхідність втілити цей проект для реального зсуву стереотипного сприйняття Донбасу як сировинного та промислового регіону, і допомогти розвинути історичний бренд цієї родючої, багатої території з прогресивною громадою, що об’єдналась однією з перших і є найбільшою в Україні. Це й наш наступний виклик. Ми тут виловили глибинні сенси і дуже хочемо підтримати громаду у їх просуванні. Нас ще так далеко не закидав проект, і ми цьому дуже раді.

Ну і, як завжди, не втримались і обрали ще одного ПЕРЕМОЖЦЯ Обіцяємо підтримати «Молодь Стриївщини», оскільки вони уже багато зробили, аби підготуватись до нашої участі у своєму внутрішньому активістському русі за бренд Стрия. Михайло Шмігельський як лідер цього руху давно супроводжує увагою нашу команду і, навіть, брав участь у одному проекті. Дуже рекомендуємо звертатись до пана Михайла за порадами. Підготовка і заявка просто зразкові. Якщо пан Михайло дасть згоду – оприлюднимо для ознайомлення. Тож, вітаємо МІСТО СТРИЙ!

І для Вижницької, Нирківської та Мирогощинської громад готуємо індивідуально альтернативну пропозицію. Дуже дякуємо за участь у конкурсі. Найголовніше, що ви дійсно знаєте, що потрібно вашій території для розвитку, що ви бачите, як розвиватись і ставати сильнішими. Як завжди, ми у захваті від заявок і впевнені, що у вас все складеться. Якщо ви достатньо вперті, то дочекайтесь наступного конкурсу! І сподіваємося до зустрічі!!!

Джерело