Вивчення села Грабовець

Продовжуючи реалізацію проекту «Стрийщина туристична» по прокладенню маршруту «Грабовецьке кільце (підкова)» Директор ТІЦ Стрий Олександр Сікора 19.07.2017 р. об’їхав село Грабовець, зробив сотні фотографій для сайту.

Він знайшов всі об’єкти, які були внесені на туристичну карту. Знайдено  німецький цвинтар,

австрійські поховання,

стара кузня,

льохи.

Що треба зробити для туриста. В селі є ФАП, але якщо щось трапиться з людиною, фельдшера не знайдеш. В робочий час фельдшер відсутній. Необхідно обов’язково за склом крім розкладу роботи вказувати номер телефону фельдшера, дільничного, голови сільської ради. Можливо місцеві і знають, але туристі – ні.

І друге. Це загальна проблема. В селах є багато дерев’яних церков. Але турист не може навіть назву найти. Її ніде нема. А ще краще, крім назви залишати телефон відповідальної особи, яка могла би підійти, відкрити церкву, розказати її історію. А вдячні туристи обов’язково залишать кошти на утримання церкви.

Дорога в основному доброму стані (є кілька проблемних місць).

Поряд знаходиться військовий аеродром. Смуги розбираються на гравій, багато капонірів повністю розібрані.

Всі фото

Плануємо виїзд в села Грабовецької ОТГ  Колодниця, Монастирець

2 Comments

  1. Молодець. Нещодавно проїжджав через Стрілків. Яка там гарна церква, щоправда, вдалось оглянути її тільки зовні -закрита, а до кого звертатись, невідомо….

    • це точно. скільки не казали – напишіть хоч назву церкви, до кого вона відноситься, якісь контакти щоб туристам показали-розказали. Не хочуть.

Comments are closed.