Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

9 листопада 2019 р. в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Це свято, як визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості. Без традиції нема культури, без культури немає нації. Українська культура розкриває нашу сутність та вчить нас бути українцями. Протягом століть, завдяки культурі, наш народ зберіг свою духовність та самобутність. Сьогодні українська культура займає гідне місце в світовій культурі.

Наша Стрийщина також багата на обдарованих Богoм людей, яким не байдужа культурна спадщина нашого славного українського народу. На нашій території проживає багато талановитих людей. Задача Туристичного інформаційного центру Стрия — об’єднати цих талановитих людей для обміну досвідом. Для цього ми створили проєкт “Стрийський Вернісаж” (керівник Ірина Сікора).

Ми постійно проводимо виставки-ярмарки народної творчості, майстер-класи, навчання, самі беремо участь у таких подіях, які проходять на території Львівської області. Приймаємо участь в різних проєктах і перемагаємо.

Запрошуємо талановитих, творчих людей в нашу спільноту. У нас ви зможете реалізувати себе як особистість через творчість!

Без традиції нема культури, без культури нема нації.

8-9.11.2019 р. на площі Майдан Ринок (м.Стрий) ми проводимо виставку народної творчості “Стрийський Вернісаж”. Запрошуємо талановитих людей і аматорів взяти участь.

По питанню реєстрації на подію – тел. 050 2668124 Ірина.

Подія на Фейсбук.

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ