Вшанування свят біля «Народного музею визвольної боротьби ОУН – УПА с. Кавсько»

14 жовтня 2022, українці відзначають Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України, День українського козацтва, та День створення Української Повстанської Армії.
Для кожного громадянина, а особливо молоді, є важливим розуміти суть святкування цих свят. Оскільки завдяки відважності козаків, визвольній боротьбі повстанців, які боролися за вільну Україну в минулому, та захисту Пресвятої Богородиці українці здобули незалежну державу. Велика честь і повага нашим захисникам та захисницям, які боронять цілісність державних кордонів в теперішній російсько – українській війні. СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
.
Для вшанування цих свят біля Народного дому де знаходиться «Народний музей визвольної боротьби ОУН – УПА с. Кавсько» директором музею Кочмарською І., завідуючою бібліотекою Федорків О.В. та директором Народного дому Суховерською Л.М. було посаджено кущі калини .
.
Калина є одним із символів України, яка символізує мужність і незламність духу в боротьбі за незалежність рідного краю, благородний порив виборювати свободу й гідність людську.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.