ХАЙ КРИЛА «КЛАПТИКА НАДІЇ» ВАС ОБНІМАЮТЬ.

Кожна мить нашого життя – це чудо, подароване Богом. У час тимчасових обмежень, ми всі отримали МОЖЛИВІСТЬ розуміти, що кожна мить – це неповторність, яка більше ніколи не трапиться. Можливість бути щасливими та зробити щасливими інших.

Тішимось, що саме у день відзначення Міжнародного дня сім’ї тиху акцію «КЛАПТИК НАДІЇ» підтримав священник з села Гусне Турківського району Іван Гайванович. Наш хороший та надійний партнер по проекту «Створення регіональної мережі просвітницько-рекреаційних осередків ПЦУ «Pomisna.UA.» (http://pomisna.ua.stryi.org/) привіз від громади села та компанії «Бойки» 500 масок для наших військових і військових медиків.
Особливі обставини ізоляції для о. Івана не стали перешкодою творити добро, допомагати, підтримувати і захищати саме тих, хто ЗАХИЩАЄ нас.
Навіть у цей період обмежень о.Іван відкриває нові горизонти ДІЄВОЇ МОЛИВИ і ДОПОМОГИ ближньому – це не падати духом та молитись від усього серця за тих хто зі зброєю в руках стоїть на захисті Вітчизни та за їхні сім’ї.

Радіє душа, що духовні отці завжди поруч – як порадники, як друзі, як наставники і пастирі. А Церква, як любляча мати розкриває свої обійми для всіх своїх дітей.

Отче Іване, дякуємо за підтримку найбільшого скарбу і найвищої людської цінності – сім’ї, бо саме сім’я є тією цеглиною, на якій стоїть держава. Саме в сім’ї дитині з народження прищеплюються відповідальність, порядність і любов до Батьківщини.

На сьогоднішній день українці вже забувають, або звикаються з думкою, що Україна й досі перебуває у стані війни. Проте ми не повинні і не маємо права забувати про людей, які на передовій захищають мир і спокій наш та наших сімей.

Зараз, в часи російської агресії проти України, ми всі повинні бути як одна велика, дружня, надійна родина, захищати рідних, оселю та свій край від посягань, тим самим допомагаючи нашим захисникам тут, в тилу.

Отче Іване, дякуємо за уклін батькам, які виховали патріотів України, мужніх захисників Вітчизни та за побажання всім міцного здоров’я, щасливої долі та непохитності родинних стосунків.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.