Хто визволиться сам, той буде вільний

21 листопада, з нагоди #Дня_Гідності_та_Свободи працівники #сектор_культури Стрийська районна державна адміністрація у Меморіальний музей Ольги Бачинської реалізували проект культурної дипломатії «Хто визволиться сам, той буде вільний» .
Україна у час Героїчної війни щодня доводить, що Гідність та Свобода сильніші за кулю і прильоти, що за СВОБОДУ треба боротись, що у кожного є своя лінія оборони кордонів держави, що КУЛЬТУРА- це один із важливих фронтів, що КУЛЬТУРА- це бронь України.
❤️Дякуємо:
✅Таїсія Гайдукевич – культурно-громадській діячці, викладачу, літератору, художнику за проведення паралелей історичних епох і за звернення до образу Лесі Українки, як до феномену людської стійкості в обстоюванні українства і європейських цінностей.
✅ Галина Приріз – директорці комунального закладу «Публічні бібліотеки» Новороздільської міської ради Стрийського району Львівської області за поетичне слово і міць українського духу.
✅ Ірина Сікора – етномисткині, дослідниці української культурної спадщини, керівнику проекту «СТРИЙСЬКИЙ ВЕРНІСАЖ», членкині об’єднання народних майстрів Львівщини за презентацію автентичної силянки (плетінки) «Ікони революції» Лесі Українки.
✅Учням художньо-театрального відділу ДШМ с.Лисятичі викладача Лесі Леся Бароян за театральну постановку «ми не для війни приходимо в цей світ».
‼️ТРИМАЄМО СТРІЙ УКРАЇНСТВА РАЗОМ!‼️

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.