Як відбувався V етап міжнародного паломницького веломаршруту “Духовні святині-Богу і Світу” (Воєвода М)

Протягом 23-24 травня 2015 року успішно відбувся V етап міжнародного паломницького веломаршруту “Духовні святині-Богу і Світу”.

Незважаючи на погані прогнози погоди, з Божою поміччю нам вдалося відвідати ще два дерев”яні храми, включені до списку світової спадщини ЮНЕСКО в с.Ужок та с.Матків. Проїхали протягом велотуру 119 км.

Цього разу у велотурі прийняли участь 10 осіб-п”ятеро з Моршина та п”ятеро зі Стрия, другого дня приєдналось ще двоє стриян. Наймолодшому учаснику Тарасові Воєводі з Моршина виповнилося недавно 12 років.

Відвідали місто Самбір, де нас зустріли працівники міської ради та почастували гарячим чаєм з печивом. Помолились біля мощей св. Валентина та вирушили до Сянок. Зустріч в Сянках була особливою – з виконанням двох наших славнів, з мікрофонами та приємними словами сільського голови Степана Василечка, з яким познайомився майже 10 років тому. Саме в Сянках найстарший учасник велопробігу – ветеран спорту Стрийщини Роман Мазяк вручив клубну футболку маймолодшому учаснику Тарасові Воєводі.

Вражень море. Ужоцький перевал, мальовничі краєвиди, витік річки Сян, де ми заспівали наш славень “Ще не вмерла Україна”, краса давніх храмів, зустріч з молодятами з Верхнього, приємна зустріч з гостинними господарями та господинями родин Богдана Комарницького та Михайла Мащака з кооперативу “Вулкан” в Борині, цікаві розповіді о. Василя в Маткові, далека дорога.

І звичайно молитви за мир і спокій в Україні, за щасливу долю новонароджених, що зустріли на хрещенні в Коломиї, за щасливе подружнє життя Оксани та Михайла, за упокій душі Ігоря Завозіна, загиблих українських Героїв.

Своєрідною похідною піснею стала пісня “Через поле України ходить Божа Мати”, яку ми співаємо у відвідуваних під час паломницького велотуру храмах. Час швидко проминув, а вже за тиждень наступний семиденний маршрут до храмів на території Польщі!
Більше світлин з велопробігу тут  http://voyevoda.io.ua/album730593 

Воєвода Микола