Як відбувся промоційний велопробіг 26.1.2015

В неділю, 26 квітня 2015 р. відбувся промоційний велотур по місту Стрий в рамках міжнародного паломницького велопробігу “Духовні святині-Богу і Світу”.

Відвідали стрийські християнські храми різних конфесій, отримали благословення і добру науку від отців. Їхалося добре і весело, а на душі було тепло і затишно. Моршинську чоловічу компанію прикрасила єдина жінка-Оксана Кишенюк, яка без проблем, попри переживання, проїхала нарівні з чоловіками 40км.

Потішили нас юні роверисти-Тарас Воєвода, Костик Малецький та Василь Штинда, які також вчора з Моршина проїхали до Стрия і назад в Моршин та відвідали стрийські храми( за що й отримали подарунки від Олександра Сікори). Порадував нас і скрипаль Ростислав Фединець, який не тільки вміло використовує смичок, але ще й добре їздить ровером, ще й в компанії маленької донечки Софійки. Богдан Сидорак був традиційно у мештах вітчизняного виробника.

Керівник проекту-Богдан Сидорак передав ексклюзивні футболки учасника велопробігу голові Стрийської райдержадміністрації та Стрийському міському голові, відповідно, отримав від влади подарунки, які будуть передані польським партнерам- владі міста Новий Сонч (побратим Стрия) та Ланцуцькому повіту (польський партнер Стрийщини).

Загалом проїхали вчора понад 40 км (принаймі учасники з Моршина). Наступною буде велоподорож 8-10 травня до Ходорова-Жидачева-Ясіні-Коломиї-Нижнього Вербіжу з відвіданням дерев”яних церков, включених до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Більше світлин з велопробігу в м. Стрий тут:http://voyevoda.io.ua/album725815

Матеріал підготував Воєвода Коля

26 квітня 2015 року. Перший день міжнародного паломницького велопробігу “Духовні Святині-Богу та Світу”. Промоція по місту Стрию. Я долучився на кінцевому етапі– костел, прес-конференція у Народному домі.

Отримав заряд від небайдужих людей, які пропагуючи здоровий спосіб життя, змогли об’єднатися, щоб славити духовні святині – храми українські та польські, будувати стосунки у нашій громаді та містки дружби між Україною та Польщею.

Маковський Петро


Вчора, 26 квітня, в Стрию відбувся промоційний тур у рамках велопробігу “Духовні святині-Богу та Світу”.

Біля двох десятків роверистів проїхалися по місту, стартувавши з майдану Незалежності. Учасники пробігу також відвідали церкви міста та взяли участь у прес-конференції у Народному домі.

Велопробіг взяв свій початок 19 квітня та закінчиться у червні. Мета заходу – пошанування 150-річчя з дня народження Митрополита Андрея Шептицького, 200-річчя  з дня народження отця Михайла Вербицького та відзначення ювілеїв українських Славнів: 150 -річчя «Ще не вмерла Україна» та 130 – річчя «Боже, Великий, Єдиний нам Україну храни».

Фото із Facebook

8 квітня розпочнеться маршрут Стрий – Жидачів – Ходорів – Ясіня – Коломия – Нижній Вербіж — Стрий.

Источник: guru.ua


26 kwietnia odbyła się promocja pielgrzymkowego rajdu rowerowego “Duchowe Świątynie Bogu i Ludziom”w Stryju. uczestnicy zwiedzili wszystkie świątynie miasta Stryja. Rajd ma na celu promocji drewnianych cerkwi wniesionych pod opiekę światowego dziedictwa UNESCO na terenie Polski i Ukrainy.
KOC im.K.Makuszyńskiego


Стрийський паломницький велопробіг 26.04.2015 в новинах на ТРК ЛАН https://youtu.be/JQnEl3BTlHo?t=2m45s (перехід по посиланню)

Фотогалерея

 Дивитись всі фото