Європейська інтеграція є гарантією незалежності України – круглий стіл

‼️День насичений подіями , день відзначення 30-ї річниці незалежності України – це великий день.
🇺🇦 30-а річниця незалежності України – це день, який підкреслює, що історія України — складова історії Європи і що європейська інтеграція є гарантією незалежності України, адже незалежність і євроінтеграція — поняття, практично тотожні для нашої держави.
‼️У цих твердженнях знову і знову переконалась на вечірній зустрічі за круглим столом у культурно-просвітницькому центрі імені Корнелія Макушинського, директор Julia Bojko
‼️У роботі круглого столу 24.08.2021 року взяли участь:

👆#Галина_Беда – сенатор Сенату Республіки Польща ( Senat Rzeczypospolitej Polskiej);
👆Huchko Maria – радник голови Стрийської районної державної адміністрації, депутат Стрийської районної ради;
👆#Ольга_Боднар т.в.о.завідувача сектору культури Стрийської районної державної адміністрації;
👆Tatiana Bojko директор Центру просвітництва, ініціатив, підприємництва ім. Миколая Рея;
👆Oleksandr Sikora – директор Туристичного Інформаційного Центру Стрия;
👆керівники різних організацій з України та Польщі.
‼️В ході зустрічі за круглим столом ділились досвідом та окреслювали плани на подальшу співпрацю обговорили питання про відкриття на базі #музею_меморіалу_гетьмана_України_Івана_Виговського – філії Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького с.Руда Гніздичівської територіальної громади #Центру_Європеїстики.
‼️Підсумком розмови за круглим столом є твердження, що євроінтеграція і незалежність – це системна праця кожного громадянина країни і це процес, який не можна зупиняти.
‼️По завершенні круглого столу відвідали соціально-харитативний (доброчинний) центр для людей польської громади, що перебувають у складних життєвих обставинах, що діє при стрийському костелі Різдва Пресвятої Богородиці.
‼️Підсумовуючи, сьогоднішній день і зустріч за круглим столом утверджуюсь у думці, що шість базових цінностей Європейського Союзу – Повага до людської гідності, Свобода, Демократія, Рівність, Верховенство права, Повага до прав людини – це світоглядні принципи, які є близькими та зрозумілими кожному українцю і це світоглядні принципи незалежності України.
🇺🇦‼️ОТЖЕ, Україна обрала незалежність та зробила свій європейський вибір , тому Україна і європейські цінності починаються з кожного з нас!🇺🇦‼️

1 Trackback / Pingback

  1. Зустріч з сенатором Республіки Польща – ТІЦ Стрий

Leave a Reply

Your email address will not be published.