Закарпатців запрошують приєднатися до паломницького велопробігу

Втр, 12/05/2015 – 15:55

З метою вшанування 150-річчя з дня народження Митрополита Андрея Шептицького та 200-річчя з дня народження отця Михайла Вербицького, клуб мандрівників «Прикарпаття» (м.Стрий) організовує міжнародний велопробіг «Духовні святині – Богу та Світу».

У рамках велопробігу заплановано відвідини 22 дерев’яних церков Карпат в Україні та Польщі – об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Крім того, учасники зможуть поспілкуватись із місцевими духівниками, представниками громади та влади.

Проект передбачає вісім етапів: два з них – промоційні – вже відбулися в квітні, ще один тривав із 8-10 травня, попереду – 2 велопробіги цього місяця і 3 – наступного.

Велопаломництво охопить кількома маршрутами, що пролягатимуть, зокрема, і через Закарпаття:

• 15-17 травня 2015 – Стрий – Ходорів – Рогатин – Галич – Івано-Франківськ – Гошів – Стрий;

• 22-24 травня 2015 – Стрий – Сянки – Ужок – г. Пікуй – Верхнє Гусне – Матків – Лавочне – Стрий;

• 31 травня – 06 червня 2015 – Стрий – Дрогобич – південь Польщі – Краків – Перемишль – Рудки – Стрий; •

12-14 червня 2015 – Стрий – Прилбичі – Млини – Горинець – Здруй – Жовква – Крехів – Страдч – Унів – Раковець – Стрий

; • 21 червня 2015 – слідами митрополита Андрея Шептицького у Львові.

Велосипедисти поділятимуться на три категорії: учасник – мандрівник, який сплатив реєстраційний внесок в сумі 200 грн, отримуює футболку, жилет; симпатик – мандрівник, що сплатив реєстраційний внесок в сумі 20 грн, отримує вимпел, жилет: вільний учасник – мандрівник, що приєднався до велопробігу і не сплачує реєстраційний внесок.

У паломництві можуть брати участь повнолітні та молодь від 14 років (за письмовою згодою батьків).

Кожен мандрівник повинен мати при собі паспорт (з необхідності – закордонний), індивідуальне спорядження та аптечку, не мати протипоказань, бути готовим до подолання 30-40 км на день.

Детальні умови на www.www.stryi-tur.info

Окрім цікавого поєднання фізичного і духовного відпочинку, на згадку в учасників залишаться групові світлини та довідники про відвідані місця.

Джерело