ЗАКЛАДАННЯ ПОДЯЧНОЇ АЛЕЇ «КЛАПТИК НАДІЇ»

Розпочинаючи нашу тиху акцію «КЛАПТИК НАДІЇ» ніхто й уяви, на той час не мав, що проросте вона своєрідною клаптиковою подячною алеєю на території Стрийської ЦРЛ, керівник Олексій Ігнатов

Висаджуючи дерева ми продовжуємо творити ГІМН ЖИТТЮ, гімн ПОДЯКИ і ПІДТРИМКИ МЕДИКІВ!

Виклик пандемії коронавірусу яскраво продемонстрував, наскільки потрібна взаємодопомога та єдність у боротьбі із загрозою. В нашій тихій акції «КЛАПТИК НАДІЇ» волонтери оперативно консолідувалися, підтримуючи всіх потребуючих, в тому числі і лікарів, які опинилися на передовій у протидії небезпечній хворобі.
Тож і Клаптикова подячна алея теж консолідуюча, як ДІЄВА ПОДЯЧНА МОЛИТВА МЕДИКАМ, яку закладаємо спільно з головою Стрийської районної ради Роман Козак, волонтерами висаджуємо дерева, як ПОДЯКУ МЕДИКАМ.

Не для піару, а для подяки, для демонстрації без пафосного признання і підтримки духовної єдності України, Клаптикову алею сьогодні СПІЛЬНО закладає ПІДКАРПАТТЯ, КАРПАТИ і ЗАКАРПАТТЯ!

МИ ДЯКУЄМО :
• партнерам із ЗАКАРПАТТЯ – Всеукраїнському релігійному братству «Вікторіанському братству святого апостола Андрія Первозваного», в особі Сергій Сова та Rostislaw Krivoruchko за подаровану САКУРУ;
• члену координаційної групи “Допомога Стрий та Стрийського (COVID-19)”, ГО «Фундацієї розвитку – Брама Карпат », в особі Роман Журавський за подаровану МАГНОЛІЮ;
• молодіжна рада го рада-реформ за подаровану МАГНОЛІЮ (від керівника автосервісу A&S service Андрій Юськевич )
• партнеру із КАРПАТ- голови Верхнячківської сільської ради Сколівського Тарас Будай за подаровані карпатські три модрини та дві ялинки.
• члену координаційної групи “Допомога Стрий та Стрийського (COVID-19)” ГО «Молодь Стрийщини», Михайло Шмігельський за підбір магнолій.

Дякуємо ВСІМ ВАМ, що спільно творимо дієву вервицю живої ВІРИ через СОЦІАЛЬНО- ГУМАНІТАРНУ ЄДНІСТЬ громади, що проросте СИМВОЛОМ ЖИТТЯ і ПЕРЕМОГИ над негараздами на ПОДЯЧНІЙ АЛЕЇ «КЛАПТИК НАДІЇ».