Заняття в школі №5 по ПДР

В рамках виконання проекту «Безпека дитини на дорозі» 14.11.2017 р. ми проводили навчання в школі №5 ім. В.Стасюка (м. Стрий). До співпраці нас запросила Вікторія Матійців.

Учні 5-го та інших класів слухали голову клубу Вело-Стрий, директора ТІЦ Стрий Олександра Сікору про правила безпеки на дорозі, вивчали знаки, шукали порушення на малюнках, практично показували, як повинні поводити себе велосипедисти на дорозі.

Урок пройшов дуже весело і насичено. Без мікрофона ми би не впоралися. Енергії у дітей дуже багато і її треба кудись виплескувати.

При контрольному опитуванні ми почули, що діти до 14 років, за згодою батьків, вільно пересуваються по дорогам не тільки на велосипедах, а і на мопедах і квадро циклах. На нашу думку, і згідно з ПДР це грубе порушення. Діти створюють небезпеку для інших людей, а батьки це дозволяють. Ми сподіваємося що в цій школі таких батьків нема.

  Ми готові і в подальшому співпрацювати по вивченню правил, практичних занять на велосипедах, організацію поїздок в парках. Але без участі батьків це буде не можливо.

Будемо рухатися до таких уроків.
Але для цього треба закупити необхідне обладнання.

1 Trackback / Pingback

  1. Заняття в школі №5 по ПДР | ТІЦ Стрий | Клуб Вело-Стрий (Еко-Турист)

Comments are closed.