Заняття в школі №5 по ПДР

В рамках виконання проекту «Безпека дитини на дорозі» 14.11.2017 р. ми проводили навчання в школі №5 ім. В.Стасюка (м. Стрий). До співпраці нас запросила Вікторія Матійців.

Учні 5-го та інших класів слухали голову клубу Вело-Стрий, директора ТІЦ Стрий Олександра Сікору про правила безпеки на дорозі, вивчали знаки, шукали порушення на малюнках, практично показували, як повинні поводити себе велосипедисти на дорозі.

Урок пройшов дуже весело і насичено. Без мікрофона ми би не впоралися. Енергії у дітей дуже багато і її треба кудись виплескувати.

При контрольному опитуванні ми почули, що діти до 14 років, за згодою батьків, вільно пересуваються по дорогам не тільки на велосипедах, а і на мопедах і квадро циклах. На нашу думку, і згідно з ПДР це грубе порушення. Діти створюють небезпеку для інших людей, а батьки це дозволяють. Ми сподіваємося що в цій школі таких батьків нема.

  Ми готові і в подальшому співпрацювати по вивченню правил, практичних занять на велосипедах, організацію поїздок в парках. Але без участі батьків це буде не можливо.

Будемо рухатися до таких уроків.
Але для цього треба закупити необхідне обладнання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Trackback / Pingback

  1. Заняття в школі №5 по ПДР | ТІЦ Стрий | Клуб Вело-Стрий (Еко-Турист)

Leave a Reply

Your email address will not be published.