Зі Стрия стартував міжнародний велопробіг “Духовні святині-Богу та Світу” (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні в Стрию стартував міжнародний велопробіг “Духовні святині-Богу та Світу” . Зранку на площі Незалежності зібралися учасники заходу, де їх привітав Президент клубу-організатора “Прикарпаття”. Після напутнього слова отець Олег благословив всіх активістів.


“Клуб “Вело-Стрий” є співорганізатором даного заходу. Цей захід передбачає поїздку, як і на роверах, так і пішки. Сьогодні ми будемо у Ходореві, ввечері — у Ясині, потім — на Драгобрат. Там цілий день знаходимося, і на третій вже відвідуємо Коломию і церкви, які в нас заплановані, що є об’єктами ЮНЕСКО”, – прокоментував поїздку представник Клубу Вело-Стрий Олександр Сикора.

 Зі Стрия стартував міжнародний велопробіг “Духовні святині-Богу та Світу”

Щоб взяти участь у пробігу, до Стрия з’їхалися люди зі всіє країни, в тому числі з Одеси: “Ми тут вже були з велоклубом. Дуже гостинне місто, ми любимо сюди приїжджати, бо тут інша природа, і завжди чекаємо у нас в Одесі”, – розповіла учасниця заходу, що приїхала з півдня країни.

 Зі Стрия стартував міжнародний велопробіг “Духовні святині-Богу та Світу”
Велопробіг розпочався у квітні та закінчиться у червні. Його мета — пошанування 150-річчя з дня народження Митрополита Андрея Шептицького, 200-річчя  з дня народження отця Михайла Вербицького та відзначення ювілеїв українських Славнів: 150 -річчя «Ще не вмерла Україна» та 130 – річчя «Боже, Великий, Єдиний нам Україну храни».

 Зі Стрия стартував міжнародний велопробіг “Духовні святині-Богу та Світу”

Источник: guru.ua